Pieejamas urologa konsultācijas Talsu slimnīcā

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē pacientus ambulatori konsultē sertificēta uroloģe Egita Deine.

Daktere pacientus pieņem pirmdienās (vienu reizi – trīs nedēļās) ar iepriekšēju pierakstu. Nākamā pieņemšana notiks 2020. gada 3. un 24. februārī. Tiek piedāvātas gan valsts apmaksātas (pacientu iemaksa 4 eur), gan maksas konsultācijas (20.00 EUR).

Urologs ir ārsts, kurš specializējies plaša spektra urīnizvadsistēmas un reproduktīvās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā. Dr. Deine pacientiem sniedz konsultācijas ambulatori, kā arī ārstē uroloģiskās saslimšanas sievietēm, vīriešiem un arī bērniem. Uroloģiskās saslimšanas var būt dažāda vecuma iedzīvotājiem, tāpēc aicinām savlaicīgi sūdzību gadījumā vērsties pie speciālista, lai nepieciešamības gadījumā saslimšanu varētu nekavējoties ārstēt. Profilaktiski konsultēties būtu ieteicams vīriešiem, sākot no 45 gadu vecuma.

Pieteikties konsultācijai iespējams, zvanot uz Talsu slimnīcas reģistratūru katru darba dienu pa tālruni 632 59997 vai arī ierodoties klātienē.

13.01.2020.