Tālrunis donoriemphone 636 32092

Ventspils slimnīca turpina samazināt pakalpojumu cenas

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, Ventspils slimnīca turpina samazināt cenas vairāku nodaļu pakalpojumiem, tai skaitā slimnīcas dzemdību nodaļā.

Dzemdību nodaļā no 1.augusta maksas pakalpojumu cenas samazinātas par 15%-60%. Tai skaitā sev tīkama ārsta izvēle dzemdībās turpmāk maksās par 60% mazāk, bet vecmātes izvēle par 50%. Par 20% mazāk maksās ķeizargrieziena veikšana, bet epidurālā anestēzija - par 15%. Samazināti arī citu dzemdību nodaļas maksas pakalpojumu izcenojumi.

Jāuzsver, ka dzemdību palīdzību jaunajām māmiņām apmaksā valsts, bet iepriekš minētos maksas pakalpojumus Ventspils slimnīca ieviesusi papildus valsts apmaksātajiem palīdzības veidiem, lai pacientiem nodrošinātu pilnvērtīgu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību. Šādus maksas pakalpojumus piedāvā arī citu Latvijas slimnīcu dzemdību nodaļas, bet Ventspils slimnīcā šo pakalpojumu cenas ir zemākas nekā vidēji valstī, it īpaši salīdzinājumā ar dzemdību palīdzību Rīgā.

Tāpat cenas samazinātas Ventspils slimnīcas procedūru kabinetā, tostarp injekciju un intravenozās sistēmas maksa samazināta par 20%.

Jau ziņojām, ka ar 1.jūliju Ventspils slimnīcā tika samazinātas cenas diagnostikas izmeklējumiem, laboratorijas izmeklējumiem, maksas operācijām, lētākas palika konsultācijas pie slimnīcas speciālistiem, masāžas, fizikālā terapija un citi stacionārie un ambulatorie pakalpojumi.

Kā pilnīgi jaunu maksas pakalpojumu Ventspils slimnīca piedāvā kardiologa-internista (terapeita) mājas vizīti. Iekšķīgo slimību pacientiem (tai skaitā hronisku bronhu un plaušu slimību pacientiem, nieru slimniekiem, kardioloģiskiem pacientiem u.c.) saslimšanas saasinājumu laikā, bieži vien nav nepieciešams stacionēties, viņiem pietiek ar speciālista konsultācijām un rekomendācijām mājas apstākļos. Kardiologa-internista (terapeita) mājas vizīte pacientam maksā 20 latus.

Ar Ventspils slimnīcas jaunajiem cenrāžiem var iepazīties mājas lapā www.ventspilsslimnica.lv sadaļā “Maksas pakalpojumi” vai zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665.

2009.gada 10.augustā