phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīca turpina samazināt pakalpojumu cenas

 Lai iedzīvotājiem nodrošinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, Ventspils slimnīca turpina samazināt cenas vairāku nodaļu pakalpojumiem, tai skaitā slimnīcas dzemdību nodaļā.

Dzemdību nodaļā no 1.augusta maksas pakalpojumu cenas samazinātas par 15%-60%. Tai skaitā sev tīkama ārsta izvēle dzemdībās turpmāk maksās par 60% mazāk, bet vecmātes izvēle par 50%. Par 20% mazāk maksās ķeizargrieziena veikšana, bet epidurālā anestēzija - par 15%. Samazināti arī citu dzemdību nodaļas maksas pakalpojumu izcenojumi.

Jāuzsver, ka dzemdību palīdzību jaunajām māmiņām apmaksā valsts, bet iepriekš minētos maksas pakalpojumus Ventspils slimnīca ieviesusi papildus valsts apmaksātajiem palīdzības veidiem, lai pacientiem nodrošinātu pilnvērtīgu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību. Šādus maksas pakalpojumus piedāvā arī citu Latvijas slimnīcu dzemdību nodaļas, bet Ventspils slimnīcā šo pakalpojumu cenas ir zemākas nekā vidēji valstī, it īpaši salīdzinājumā ar dzemdību palīdzību Rīgā.

Tāpat cenas samazinātas Ventspils slimnīcas procedūru kabinetā, tostarp injekciju un intravenozās sistēmas maksa samazināta par 20%.

Jau ziņojām, ka ar 1.jūliju Ventspils slimnīcā tika samazinātas cenas diagnostikas izmeklējumiem, laboratorijas izmeklējumiem, maksas operācijām, lētākas palika konsultācijas pie slimnīcas speciālistiem, masāžas, fizikālā terapija un citi stacionārie un ambulatorie pakalpojumi.

Kā pilnīgi jaunu maksas pakalpojumu Ventspils slimnīca piedāvā kardiologa-internista (terapeita) mājas vizīti. Iekšķīgo slimību pacientiem (tai skaitā hronisku bronhu un plaušu slimību pacientiem, nieru slimniekiem, kardioloģiskiem pacientiem u.c.) saslimšanas saasinājumu laikā, bieži vien nav nepieciešams stacionēties, viņiem pietiek ar speciālista konsultācijām un rekomendācijām mājas apstākļos. Kardiologa-internista (terapeita) mājas vizīte pacientam maksā 20 latus.

Ar Ventspils slimnīcas jaunajiem cenrāžiem var iepazīties mājas lapā www.ventspilsslimnica.lv sadaļā “Maksas pakalpojumi” vai zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665. 

2009.gada 10.augustā