phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Slimnīca strādā nepietiekama finansējuma apstākļos

Slimnīca strādā nepietiekama finansējuma apstākļos

 Ventspils daudzprofilu reģionālā slimnīca, tāpat kā citas Latvijas reģionālās slimnīcas, joprojām strādā nepietiekama valsts finansējuma apstākļos, tādēļ turpina sarunas ar Veselības ministriju par papildus valsts finansējuma piešķiršanu neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanai  iedzīvotājiem. 

Valdība apstiprinot valsts budžeta grozījumus no 1.jūlija veselības aprūpei finansējumu samazināja par 15%, savukārt Veselības ministrija programmai “Ārstniecība” (ietver stacionāro palīdzību slimnīcās, ambulatoro palīdzību, primāro veselības aprūpi un neatliekamo medicīnisko palīdzību) finansējumu samazināja par 21%, kur savukārt slimnīcām finansējums samazināts līdz pat 70%. Tostarp Ventspils slimnīcai finanšu apjoms no jūlija līdz decembrim samazināts par 63%, tādejādi  šobrīd nav pieejama valsts apmaksāta plānveida medicīniskā palīdzība, un valsts finansējums nav pietiekams, lai nodrošinātu neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu Ventspils pilsētas un rajona iedzīvotājiem līdz gada beigām. Informāciju par tik būtiska finansējuma samazinājumu slimnīcas uzzināja tikai jūlija otrajā pusē, saņemot līgumus no Valsts obligātās veselības apdrošināšanas valsts aģentūras.

Situācijā, kad lokālās slimnīcas kļūstot par aprūpes slimnīcām, vairs nesniegs neatliekamo medicīnisko palīdzību vai sniegs to ierobežotā apjomā, un  plānveida medicīniskai palīdzībai valsts finansējums šobrīd nav pieejams, tiek prognozēts, ka akūto pacientu skaits Ventspils slimnīcā būtiski pieaugs un pacientu veselības stāvoklis būs ievērojami smagāks. Tādejādi neatliekamās palīdzības sniegšanai šobrīd atvēlētais finansējums būs pietiekams vidēji 40-50% pacientu. Jāuzsver, ka LR Satversmes 111.pants nosaka, ka valsts aizsargā cilvēka veselību un garantē ikvienam medicīniskās palīdzības minimumu. 

Latvijas reģionālo slimnīcu vadītāji, tai skaitā Ventspils slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece, pēdējās 3 nedēļās regulāri tiekas ar veselības ministri Baibu Rozentāli, Veselības ministrijas Stratēģisko padomi, lai steidzami rastu risinājumu valsts finansējuma palielinājumam slimnīcās. Reģionālo slimnīcu vadītāji ar izveidojušos kritisko finanšu situāciju iepazīstināja arī  LR Saeimas Sociālu un darba lietu komisijas deputātus, kas ar situāciju  uz vietas Ventspils slimnīcā iepazīsies piektdien, 7.augustā. Lai nodrošinātu valsts garantēto neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu Latvijas iedzīvotājiem, Veselības ministre Baiba Rozentāle valdībai lūgs papildus piešķirt 45 miljonus latu veselības nozarei.

Arī Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde ir iepazinusies ar informāciju, kas saņemta no pašvaldībām un slimnīcām par izveidojušos situāciju veselības aprūpē, kur tieši slimnīcām finansējums 2.pusgadam ir samazināts par aptuveni 70%. ZZS valde sagatavojusi vairākus priekšlikumus veselības aprūpes organizēšanai krīzes apstākļos, rosinot primāri nodrošināt iedzīvotājiem neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu diennakts režīmā. ZZS valdes izvirzītos priekšlikumus Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze (ZZS) šonedēļ pārrunāja ar veselības ministri Baibu Rozentāli un ierosināja izskatīšanai politisko partiju Sadarbības padomē.

2009.gada 6.augustā