Tālrunis donoriemphone 636 32092

VENTSPILĪ TIKS IZVIETOTA MOBILĀ TELTS COVID-19 TESTA VEIKŠANAI

Paplašinot valsts apmaksāto laboratorisko izmeklējumu veikšanas iespējas tuvāk dzīvesvietai, tuvākajās dienās Ventspilī, līdzās Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai tiks izvietota mobilā telts Covid-19 analīžu veikšanai.

Piektdien, 20. martā, Ventspils slimnīcā (SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”) ieradīsies SIA “Centrālā laboratorija” pārstāvji, lai klātienē precizētu ar mobilā punkta izveidi saistītos jautājumus. Pēc tikšanās informācija tiks precizēta, kā arī atsevišķi informēsim par pietiekšanās kārtību.

Uz mobilo telti Covid-19 testa veikšanai tāpat kā citviet Latvijā, arī Ventspilī nedrīkstēs doties bez iepriekšēja pieraksta!

Personām, kuras atbilst Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) noteiktajiem kritērijiem - ir atgriezušās ārvalstīm UN ir saslimšanas simptomi - analīžu veikšana būs valsts apmaksāta. Savukārt personām, kuras neatbilst iepriekš minētajiem SPKC noteiktajiem kritērijiem, bet tomēr vēlas pārbaudīties, analīžu veikšana tiks nodrošināta pieraksta rindas kārtībā par maksu.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai un turpināt ievērot piesardzības pasākumus, kas saistīti ar COVID – 19 izplatīšanās ierobežošanu, kā arī atbildīgi izturēties pret pašizolācijas pasākumiem, jo tieši no visas sabiedrības atbildīgas uzvedības ir atkarīgs vīrusa izplatīšanās apmērs!

20.03.2020.