Līdz 23.03.2020. plkst. 10:00 ZKRS nav apstiprināts inficēšanās gadījums ar Covid-19

Ventspilī, saskaņā ar SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” rīcībā esošo informāciju, joprojām (23.03.2020. plkst. 10.00) nav apstiprināta neviena inficēšanās gadījuma ar Covid 19, tomēr iedzīvotājiem jāturpina būt piesardzīgiem un atbildīgiem!

Brīvdienās Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī veikti 6 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19,  infekcija nav apstiprināta nevienam pacientam.

Sadarbībā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD), kopumā slimnīcā veiktas analīzes 13 pacientiem ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19 un nevienam pacientam infekcija nav apstiprināta. Atbilstoši Centrālās Laboratorijas sniegtajiem datiem, kopā veiktas analīzes 46 personām ar aizdomām par saslimšanu ar jauno vīrusu (10 Ventspils un 36 Ventspils novada iedzīvotājiem), analīžu rezultāti laboratorijas personālam nav pieejami.

Atceramies paši un atgādinām citiem par ikdienas piesardzības pasākumiem:

• mazgāt rokas,
  • nesveicināties sarokojoties,
  • ievērot distanci veikalos,
  • neiepirkties laikā, kad veikalā daudz cilvēku,
  • uz veikalu doties tikai, lai iepirktu nepieciešamo,
  • pēc iespējas bērnus neņemt līdzi uz veikalu!

Esiet atbildīgi!

Slimību un profilakses kontroles centrs ir sagatavojis statistikas datu atspoguļojumu par Latvijā apstiprināto COVID - 19 saslimšanas gadījumu skaitu (attēlā).

Valstī saistībā ar Covid 19 vīrusa izplatību turpinās ārkārtas situācija, un ierobežojumi, kas attiecas uz iedzīvotājiem, tiek arvien papildināti. Aicinām ikvienu būt atbildīgam, sekot aktuālajai informācijai un rekomendācijām spkc.gov.lv, kā arī maksimāli ievērot visus šajā vietnē norādītos higiēnas un piesardzības pasākumus!

Pārpublicēta informācija.
Avots: www.ventspils.lv