phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīcā praksi iziet četri medicīnas studenti

Ventspils slimnīcā praksi iziet četri medicīnas studenti

 Ventspils slimnīcā šobrīd mēnesi garu praksi iziet četri Rīgas Stradiņa Universitātes medicīnas fakultātes 5.kursa studenti, bet augustā praksē ieradīsies vēl pieci topošie mediķi. Šobrīd praksi iziet Ruta Baltiņa, Sanda Robiņa, Maruta Jurjāne un Maksims Panavass, kuri atbilstoši mācību programmai apgūst iemaņas ķirurģijas, iekšķīgo slimību, dzemdniecības un ginekoloģijas specialitātēs. Jaunieši ir ļoti apmierināti ar praksē iegūtajām zināšanām un pieredzi, īpaši atzīmējot Ventspils slimnīcas mediķu pretimnākošo attieksmi un atsaucību pamācot studentus un atbildot uz visiem jautājumiem. 

Medicīnas studenti Ventspils slimnīcu kā savu prakses vietu izvēlējās paši pēc iepriekšējo gadu praktikantu labajām atsauksmēm. Topošajiem mediķiem ir ļoti labs iespaids ne tikai par personālu, bet arī par skaisti izremontētajām telpām, augsto medicīnisko tehnoloģiju līmeni, un pa to, cik slimnīcā viss ir labi saplānots un pārdomāts, lai ērti būtu gan mediķiem, gan pacientiem.
 
Studenti ir pateicīgi arī Ventspils atsaucīgajiem pacientiem, kuri ne reizi nav atteikuši viņus apskatīt. Praktikanti veikuši pacientu apskati, izmeklēšanu, kā asistenti piedalījušās ķirurģiskās operācijās, veikuši pārsiešanas, aizpildījuši medicīnisko dokumentāciju, kā arī izpildīja citus uzticētos uzdevumus. 

Bet praktikantu atbildīgais ārsts Olafs Ķeņģis jauniešiem noorganizējis velotūri pa Ventspils ievērojamākajām vietām.

 2009.gada 24.jūlijā