Līdz 25.03.2020. plkst. 9:40 ZKRS nav apstiprināts inficēšanās gadījums ar Covid-19

Atbilstoši Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā veiktajiem un Latvijas infektoloģijas centrā diagnosticētajiem analīžu testiem, joprojām (25.03.2020. plkst. 9.40) slimnīcā nav apstiprināts neviens inficēšanās gadījums ar Covid 19, tomēr iedzīvotājiem jāturpina būt piesardzīgiem un atbildīgiem!

24.martā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī veikts viens izmeklējums personai ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, rezultāti vēl nav saņemti. Sadarbībā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD), kopumā slimnīcā veiktas analīzes 16 pacientiem ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19 un uz doto brīdi nevienam pacientam infekcija nav apstiprināta.

Atbilstoši Centrālās Laboratorijas sniegtajiem datiem, vakardienas (24.martā) atvērtajā mobilajā analīžu pieņemšanas punktā Ventspilī (Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, Inženieru ielā 60, līdzās Infekciju slimību nodaļai), veiktas analīzes 19 personām. Analīžu rezultāti Centrālās Laboratorijas personālam nav pieejami.

Atceramies paši un atgādinām citiem par ikdienas piesardzības pasākumiem:

• mazgāt rokas,
  • nesveicināties sarokojoties,
  • ievērot distanci veikalos,
  • neiepirkties laikā, kad veikalā daudz cilvēku,
  • uz veikalu doties tikai, lai iepirktu nepieciešamo,
  • pēc iespējas bērnus neņemt līdzi uz veikalu!

Esiet atbildīgi!

Valstī saistībā ar Covid 19 vīrusa izplatību turpinās ārkārtas situācija, un ierobežojumi, kas attiecas uz iedzīvotājiem, tiek arvien papildināti. Aicinām ikvienu būt atbildīgam, sekot aktuālajai informācijai un rekomendācijām spkc.gov.lv, kā arī maksimāli ievērot visus šajā vietnē norādītos higiēnas un piesardzības pasākumus!

Aktualitātes saistībā ar Covid-19 meklē: www.spkc.gov.lv

25.03.2020.