phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspilī operatīvi pielāgo ēku potenciālai ar COVID -19 inficētu pacientu uzņemšanai

Reaģējot uz Covid-19 vīrusa izplatību valstī, Ventspils pilsētas dome piešķīra papildu līdzekļus koronavīrusa Covid-19 ierobežošanas pasākumiem Ventspils pilsētā, tai skaitā - ēkas Brīvības ielā 15 pielāgošanai inficētu pacientu uzņemšanai.

Ceturtdien, 26. martā, pielāgotā ēka tiek atklāta - remontdarbi ir pabeigti, ir piegādāts un uzstādīts nepieciešamais aprīkojums, izveidoti medicīnas posteņi un veikti citi nepieciešamie priekšdarbi, lai gadījumā, ja būs tāda nepieciešamība, ir 100% gatavība nekavējoties uzņemt COVID -19 inficētos pacientus, kuru ārstēšana uzsākta infekcijas slimību nodaļā un turpināma slimnīcā.

Jaunajās telpās pacienti tiks uzņemti tikai gadījumā, ja pilsētā un reģionā sāksies masveida saslimšana un būs aizpildītas visas 40 vietas Ventspils slimnīcā. Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, informējot par ēkas pielāgošanu ar COVID-19 inficētu pacientu uzņemšanai, vienlaikus pauda cerību, ka to nebūs nepieciešams izmantot.

Jau marta sākumā, nezinot jaunā koronavīrusa iespējamo izplatīšanās ātrumu un apmērus, tika apsekotas un pārbaudītas vairākas pašvaldības ēkas, kas būtu visefektīvāk īsā laika periodā pielāgojamas potenciālai ar COVID – 19 inficētu pacientu uzņemšanai. Rezultātā tika pieņemts lēmums šim mērķim pielāgot bijušo sākumskolas ēku Brīvības ielā 15, Ventspilī. Ēkas pārbūvei, kā arī nepieciešamā papildu aprīkojuma un inventāra iegādei Ventspils pilsētas Dome piešķīra līdzekļus 70 tūkst. eiro apmērā - 15 tūkst. izlietoti būvdarbiem, savukārt pārējie līdzekļi tiek ieguldīti, lai iegādātos aprīkojumu, kas arī pēc COVID – 19 vīrusa uzliesmojuma būs izmantojam Ventspils slimnīcas ikdienas darba nodrošināšanā.

Pielāgotā ēka Brīvības ielā 15 ārkārtas situācijas apstākļos būs paredzēta vieglas formas COVID-19 slimnieku pagaidu izolācijai. Šobrīd ēkā ir aprīkotas 64 gultasvietas, un kopumā iespējams izvietot līdz pat 85 gultasvietām. Katrā no izolētajām telpām atrodas 4 līdz 8 gultas, starp kurām ir ievērots 2 m attālums. Ēkā ir pieejami sanitārie mezgli un dušas, un katrā stāvā izveidots ārstnieciskā personāla postenis. Tiks nodrošināta apsardze un pacientu ēdināšana, ko veiks SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”.

Jāatzīmē, ka arī Ventspils slimnīcā jau savlaicīgi tika apzinātas iespējas ar COVID -19 inficēto pacientu uzņemšanai un tika veikti nepieciešamie sagatavošanās darbi. Slimnīcas Infekciju slimību nodaļā ir 20 gultas, un atbilstoši slimnīcas katastrofu plānam tika pārprofilēta Paliatīvās aprūpes nodaļa. Slimnīcā šobrīd ir pieejamas 40 gultas COVID-19 slimnieku ārstēšanai. Atbilstoši valstī noteiktajam plānam Ventspils slimnīca uzņems pacientus, ja trūks kapacitāte Rīgas universitāšu slimnīcās.

VIDEO RULLĪTIS ŠEIT!

4-8 gultas vietas vienā telpā

Dušas

Labierīcības

Papildu informācijai:

Cilvēkiem, kuri ir atgriezušies no ārzemēm un kuriem 14 dienu laikā pēc atgriešanās ir parādījušies viegli saslimšanas simptomi un kontroles centra (SPKC) epidemiologu noteiktajām kontaktpersonām, kuras atrodas karantīnā un kurām 14 dienu laikā ir parādījušies saslimšanas simptomi, lai pieteiktos COVID-19 analīžu veikšanai jāzvana uz numuru 8303, savukārt gadījumos, kad slimības simptomi ir smagi (ļoti augsta temperatūra, elpas trūkums) – jāzvana uz ārkārtas tālruni 113, lai saņemtu turpmākos norādījumus.

Šobrīd, ja persona, kas ir riska grupā – ir vīrusam līdzīgi simptomi un persona ir atgriezusies no ārzemēm vai bijusi kontaktā ar inficēto, tad tā tiek ievietota Infekcijas slimību nodaļā, paņemtas analīzes, un laboratoriskā izmeklējuma atbildi pacients sagaida nodaļā. Ja inficēšanās apstiprinātos, tad pacienti ar sliktu pašsajūtu tiktu pārvesti stacionēšanai Latvijas infektoloģijas centrā, savukārt pacienti ar labu pašsajūtu atveseļošanos turpina mājās – ģimenes ārsta attālinātā uzraudzībā. Ja inficēšanās neapstiprinās, tad persona tiek izrakstīta no nodaļas, un tai vēl 14 dienas jāievēro pašizolācija mājās.

Informāciju sagatavoja: Ventspils pilsētas domes mārketinga nodaļa

26.03.2020.