Tālrunis donoriemphone 636 32092

Ventspils slimnīcā sagaidīts šī gada 100. bērniņš

Neskatoties uz pēdējā laika notikumiem pasaulē veselības nozarē, Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs turpina tradīciju – katra 100. bērniņa un jaunās ģimenes sveikšana!

Šī gada 100. bērniņš, veselīgs puisītis, slimnīcas dzemdību nodaļā tika sagaidīts vakar, 27. martā, Šmālu un Blumfeldu ģimenē. Puisītis ir otrais bērniņš ģimenē, sver 3,840 kilogramus un ir 54 cm garš. Ģimene izsaka mīļu paldies Dzemdību nodaļas personālam, īpašu pateicību vēlot, vecmātei Aijai Ziemelei.

Novēlam Šmālu un Blumfeldu ģimenei jo īpaši stipru veselību un izturību. Par piemiņu ģimenei dāvinājām siltu plediņu, pasaku grāmatu un pavasarīgus ziedus. Ģimeni sveica Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Gunta Cērpa.

* Informējam, ka lai ierobežotu jaunā vīrusa izplatīšanos, Ziemeļkurzemes regionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā tiek ievēroti papildus drošības pasākumi, lai pasargātu māmiņu un mazuļu veselību, tādēļ ir pārtraukti pacientu apmeklējumi, kā arī nav atļauts dzemdībās piedalīties pavadošajām personām (tai skaitā dzemdētājas partnerim, dūlai, mātei, draudzenei u.c.).

Šmālu un Blumfeldu ģimene

28.03.2020.