phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Piesaistot ES finansējumu uzsāk slimnīcas nodaļu rekonstrukcijas projektu

Piesaistot ES finansējumu uzsāk slimnīcas nodaļu rekonstrukcijas projektu

 Ventspils slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece 10.jūlijā parakstīja līgumu ar Veselības ministrijas sadarbības iestādi par Eiropas Reģionālās attīstības fonda un valsts budžeta finansējuma piešķiršanu Ventspils slimnīcas attīstības projektam, kas paredz bērnu, ginekoloģijas, acu, ausu, kakla, deguna slimību un citu nodaļu rekonstrukciju. 

Darbs pie projekta sagatavošanas tika uzsākts jau pirms diviem gadiem, diemžēl, atbildīgās institūcijas nebija laicīgi sagatavojušas normatīvo bāzi ES finansējuma apgūšanai slimnīcās un tikai šā gada janvārī tika apstiprināti MK noteikumi par finansējuma saņemšanas un izlietojuma nosacījumiem, bet Ventspils slimnīcas iesniegtais projekts apstiprināts šā gada aprīlī. Līdz ar to par diviem gadiem iekavējās šobrīd aktuālākās – bērnu nodaļas rekonstrukcija.

Ekonomiskajā situācijā, kad nav pietiekams valsts finansējums veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai un nav pietiekamu slimnīcas pašas finanšu resursu attīstības projektu realizācijai, ir būtiski, ka  piesaistot ES finansējumu un valsts līdzfinansējumu tiek nodrošinātas projekta izmaksas 98% apmērā, bet 2% līdzfinansēs Ventspils pilsētas dome. Tāpat Ventspils slimnīca un dome nodrošinās finansējumu nodaļu aprīkojumam. 

ES projekta attiecināmās izmaksas plānotas 2 048 922 latu apmērā, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļi - 1 741 584 lati (85%) un valsts budžeta finansējums 266 360 lati (13%), bet Ventspils pilsētas domes līdzfinansējums būs 40 978 lati (2%). 

Projekta ietvaros līdz 2011.gada maija beigām plānots rekonstruēt vairākas slimnīcas nodaļas, vispirms uzsākot bērnu nodaļas rekonstrukciju. Šobrīd jau noslēgusies pieteikumu iesniegšana konkursam par bērnu nodaļas rekonstrukciju un plānots, ka mēneša beigās tiks noslēgts līgums par būvdarbu īstenošanu. 

Bērnu nodaļa tiks izvietota jaunās telpās slimnīcas pirmajā stāvā ar atsevišķu ieeju no Inženieru ielas. Katrā palātā būs atsevišķs sanitārais mezgls, pie sava saslimušā bērna varēs palikt arī mamma vai tētis. Nodaļā tiks izveidota rotaļu istaba, kur bērni varēs interesanti pavadīt laiku. 

Lai mazie pacienti slimnīcā justos pēc iespējas mājīgāk, katras palātas interjers tiks atdzīvināts ar Ventspils mākslas skolas audzēkņu radītiem dzīvnieciņu tēliem, par ko pagājušā gada rudenī tika rīkots bērnu zīmējumu konkurss. Tas ļaus bērniem atrasties viņiem atbilstošākā vidē.

2010.gadā tiks rekonstruētas ginekoloģijas nodaļa, acu slimību, ausu, kakla un deguna slimību nodaļa, kā arī tiks modernizēta sterilizācijas nodaļa, lai centralizēti veiktu slimnīcas medicīnas materiālu un instrumentu sterilizāciju. Tāpat 2011.gadā jaunas telpas iegūs patoloģiskās anatomijas nodaļa, kurā ietilpst morgs un citoloģiskā un histoloģiskā laboratorija. Šobrīd patoloģiskās anatomijas nodaļa atrodas Patversmes ielā, bet pēc projekta īstenošana tā tiks pārvietota uz rekonstruētām telpām vienotajā slimnīcas kompleksā Inženieru ielā 60. 

Līdz ar projekta īstenošanu pacienti un mediķi iegūs jaunas, ērtas un mūsdienīgi aprīkotas telpas, kas paaugstinās medicīnisko pakalpojumu kvalitāti ne tikai Ventspils, bet arī Ziemeļkurzemes un citu reģionu iedzīvotājiem.

Ventspils slimnīca ir viena no trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības sniedzējiem Kurzemē un ir to 10 Latvijas ārstniecības iestāžu vidū, kurai valsts finansējums medicīnisko pakalpojumu nodrošināšanai iedzīvotājiem tiks novirzīts pioritāri. Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra ar Ventspils slimnīcu slēgs beztermiņa līgumu.

 2009.gada 15.jūlijā