Tālrunis donoriemphone 636 32092

Pediatres attālinātās konsultācijas un akūtā palīdzība Talsu slimnīcā

Ņemot vērā pašreizējo situāciju Latvijā un pasaulē, rūpējoties par mazāko pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību, Talsu slimnīcas pediatre Maija Labāne aicina konsultācijas saņemt attālināti zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 63259997 un darbinieki Jūs savienos ar speciālistu.

Bērniņam novērojot veselības stāvokļa izmaiņas, pirmie soļi būtu saziņa ar ģimenes ārstu vai pediatru, bet akūtos gadījumos nekavējoties jāsazinās ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, zvanot uz 113, vai jābrauc uz slimnīcas uzņemšanas nodaļu.

Dr. Labāne konsultācijas attālināti sniedz darba dienās no plkst. 8:00-15:30, savukārt, piesakot akūtu gadījumu uzņemšanas nodaļā, daktere veiks bērniņa apskati slimnīcā un nepieciešamības gadījumā norīkos papildus izmeklējumus.

Atgādinām, ka neatliekamā medicīniskā palīdzība bērniem līdz 18 gadu vecumam tiek sniegta ar vecāku vai aizbildņu (rakstisku) atļauju, izņemot gadījumus, kas ir dzīvībai bīstami stāvokļi. Uzņemšanas nodaļā būs jāuzrāda dokuments (pase, notariāli apstiprināta pilnvara), kurā ir ierakstīta Jūsu atbildība jeb juridiskais statuss attiecībā pret nepilngadīgu bērnu.

Tāpat ikvienam pacientam, kas vēršas slimnīcā, tai skaitā akūtiem - jāparaksta apliecinājums, ka viņiem nav COVID-19 vīrusa saslimšanas pazīmes un viņi nav bijuši kontaktā ar personām, kurām konstatēta inficēšanās ar COVID-19 vai kuras atrodas pašizolācijā. Vairāk informācija par jauno vīrusu pieejama šeit: https://arkartassituacija.gov.lv/

02.04.2020.