Tālrunis donoriemphone 636 32092

Ventspils slimnīca samazina pakalpojumu cenas

Lai uzlabotu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, esošajā ekonomiskajā situācijā valstī, Ventspils slimnīca ar 1.jūliju pazemina cenas vairākiem pakalpojumiem.

Diagnostisko izmeklējumu cenas samazinātas 10% līdz 45% apmērā. Piemēram, doplersonogrāfijas izmeklējumi būs par 30% lētāki, EHO kardiogrāfija ar krāsu dopleru maksās par 20%, kompjūtertomogrāfija – par 25%, bet ultrasonogrāfiskie izmeklējumi par 20% līdz 40% mazāk.

Laboratorijas izmeklējumiem cenas samazinātas 5% līdz 35% apmērā. Lētāki būs arī masāžu un fizikālās terapijas pakalpojumi.

Cenas samazinātas ārsta izvēlei ārstējoties stacionārā, atsevišķi tiek piedāvātas  konsultācijas pie slimnīcas nodaļu vadītājiem (cena – 15 lati par pirmo vizīti) un speciālistiem. Piemēram, konsultācijas cena pie pulmonologa, kardiologa, ortopēda - traumatologa un citiem speciālistiem turpmāk maksās 10 latus iepriekšējo 15 latu vietā.

Izmaiņas veiktas arī maksas operāciju un citu stacionāro un ambulatoro pakalpojumu cenrādī.

Kā pilnīgi jaunu maksas pakalpojumu Ventspils slimnīca no 1.jūlija piedāvā kardiologa-internista (terapeita) mājas vizīti. Kardiologs-internists Dr.Vitālijs Celms norāda, ka iekšķīgo slimību pacientiem (tai skaitā hronisku bronhu un plaušu slimību pacientiem, nieru slimniekiem, kardioloģiskiem pacientiem u.c.) saslimšanas saasinājumu laikā, bieži vien nav nepieciešams stacionēties, viņiem pietiek ar speciālista konsultācijām un rekomendācijām mājas apstākļos. Kardiologa-internista (terapeita) mājas vizīte pacientam maksās 20 latus.

Ar Ventspils slimnīcas jaunajiem cenrāžiem  var iepazīties mājas lapas sadaļā “Maksas pakalpojumi” vai zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665.

2009.gada 29.jūnijā