phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Pilnveido dzemdību nodaļas pakalpojumus

Pilnveido dzemdību nodaļas pakalpojumus

 Ventspils slimnīcas jaunā vadība aktīvi strādā, lai pilnveidotu slimnīcas medicīniskās palīdzības spektru un uzlabotu medicīnas personāla un pacientu savstarpējo saskarsmi, īpašu vērību pievēršot dzemdību palīdzībai. Tiek domāts gan par dzemdību nodaļas darbības pilnveidošanu, gan par jaunu piedāvājumu izveidi. Jau šobrīd nodaļā jaunās māmiņas par noteiktu samaksu var izvēlēties sev tīkamu ginekologu, vecmāti vai jaundzimušo ārstu - neonatologu, ar kuriem noslēdz līgumu par pirmsdzemdību aprūpi. Līdz ar to, jaunajiem vecākiem ir iespēja sadarboties ar tiem mediķiem, kuriem uzticas, un tas šai svarīgajā notikumā dod papildus drošības sajūtu un emocionālo komfortu. 

Ventspils slimnīcā šobrīd ir četri jaundzimušo ārsti, ar kuriem var slēgt šādus sadarbības līgumus. Turklāt, līdz viena mēneša vecumam mazulis var saņemt slimnīcas neonatologa konsultācijas, ko jaunie vecāki izmanto arvien vairāk un vairāk. Dzemdību nodaļā ir iespēja saņemt kvalificēta krūts barošanas speciālista maksas konsultācijas. 

Šos maksas pakalpojumus Ventspils slimnīca ievieš papildus valsts apmaksātajiem palīdzības veidiem, lai pacientiem nodrošinātu pilnvērtīgu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību. Turklāt jāpiebilst, ka šādus maksas pakalpojumus piedāvā arī citu Latvijas slimnīcu dzemdību nodaļas, bet Ventspils slimnīcā šo pakalpojumu cenas ir zemākas nekā vidēji valstī. 

Rūpējoties par jaunajām māmiņām, ar 2008. gadu plānots piedāvāt dzemdību atsāpināšanu epidurālajā anastēzijā, kas līdz šim nebija pieejama. Lai pilnveidotu savas zināšanas dzemdību vadīšanā epidurālajā anastēzijā, paredzēta speciāla apmācība gan anesteziologiem, gan dzemdību nodaļas personālam.

Dzemdību nodaļā ir divas paaugstināta komforta palātas, kur kopā ar jauno māmiņu un mazuli var uzturēties arī tētis vai kāds cits tuvinieks. Šis piedāvājums ir ļoti pieprasīts, tāpēc plānots turpināt attīstīt individuāli pieejamo komforta līmeni. 

Perspektīvā ir iecere slimnīcā papildus jau esošajām apmācībām topošajām māmiņām organizēt arī grūtnieču vingrošanas nodarbības jaunā slimnīcas korpusa rehabilitācijas nodaļas telpās, nodrošinot šim mērķim atbilstošu aprīkojumu. Tas ļaus topošajām māmiņām sagatavoties dzemdībām, kā arī satikt citas topošās māmiņas, kurām ir līdzīgas intereses un ar grūtniecību saistītas aktualitātes

Pašvaldības SIA „Ventspils slimnīca” valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece uzsver, ka ar visām šīm aktivitātēm Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļa pēc būtības atbilst mazulim draudzīgas slimnīcas statusam. Diemžēl, oficiāli šo statusu Ventspils slimnīca iegūt nevar, jo kā reģionālā daudzprofilu slimnīcā, tajā samērā bieži ir gadījumi, kad jaundzimušajam medicīnisku apsvērumu dēļ papildus krūts barošanai nepieciešama barošana ar adaptētajiem maisījumiem vai krūts barošana nav pieļaujama. Tāpēc jāsecina, ka mazulim draudzīgas slimnīcas statusu var iegūt tikai lokālās neatliekamās palīdzības slimnīcas, kurās ir veseli mazuļi un kuras patoloģiju gadījumos jaundzimušos sūta ārstēties uz lielajām slimnīcām.

Savukārt, lai medicīniskais personāls mācētu pareizi aprūpēt problēmpacientus un atrisināt dažādas sarežģītas situācijas, visu slimnīcas nodaļu mediķiem jau tuvākajā laikā tiks organizētas lekcijas saskarsmes jautājumos. 

Lai nodrošinātu aktuālās informācijas pieejamību, Ventspils slimnīca tuvākajā laikā izveidos interneta mājas lapu, kur būs atrodama informācija par slimnīcā pieejamo medicīnisko palīdzību. Bet jau tagad informāciju par Ventspils slimnīcu var iegūt Ventspils pilsētas portāla sadaļā „Veselība”.

Ventspils slimnīcas valde kā prioritāru uzskata pacientu individuālo vēlmju respektēšanu ikdienas darbā, tāpēc regulāri tiek veikta pacientu aptauja ar anonīmu anketu palīdzību, bez tam tiek izvērtēti visi pacientu un viņu tuvinieku ieteikumi slimnīcas darbības pilnveidošanai.

 2007.gada septembrī