Tālrunis donoriemphone 636 32092

Ventspils slimnīcas sirdsmāsiņa – Laura Sūngaile

Noslēgusies Rietumu Bankas labdarības fonda iniciētā un laikraksta “Diena” organizētā akcija “Meklējam sirdsmāsiņu”, kuras ietvaros Ventspils slimnīcas pacienti, viņu vecāki un tuvinieki par sirdsmāsiņu izraudzījušies dzemdību nodaļas bērnu māsu Lauru Sūngaili.

Laura Sūngaile Vetnspils slimnīcā strādā kopš 1997.gada, strādājusi par bērnu māsiņu bērnu nodaļā, bet pēdējos gados - dzemdību nodaļā. Pacientu un viņu tuvinieku atsauksmēs Laura tiek dēvēta par sirsnīgu, mīļu, saprotošu, laipnu, izpalīdzīgu, uzmanīgu un smaidīgu. Tikmēr dzemdību nodaļas bērnu ārste Ligita  Marnauza uzsver, ka Laurā spilgti izpaužas gan cilvēcisko, gan profesionālo īpašību apvienojums.

Akcijas mērķis ir pievērst uzmanību bērnu māsu darbam Latvijā, celt bērnu māsas profesijas prestižu un neaizmirst, ka no māsiņām ir atkarīga pacientu aprūpe un veiksmīga izveseļošanās.

Akcija notika no 2009. gada 11. martam līdz 11. jūnijam. Pacientiem, viņu vecākiem un piederīgajiem šajā laikā Latvijas slimnīcās bija pieejama informācija par projektu un redzamā vietā bija kastīte, kurā ielikt anketu ar pieteikumu un sveicienu mīļajai māsiņai.

Tās māsiņas, kuras saņēmušas visvairāk atsauksmju, tai skaitā Ventspils bērnu māsa Laura Sūngaile, saņēmušas aicinājumu 1.jūlijā Rīgā piedalīties pasākumā, kurā māsiņas saņems Rietumu Bankas labdarības fonda naudas balvu, bet Rīgas pilī māsiņas sveiks Valsts prezidents Valdis Zatlers un prezidenta kundze Lilita Zatlere, kura ir akcijas “Meklējam sirdsmāsiņu” patronese.

2009.gada 25.jūnijā