Tālrunis donoriemphone 636 32092

Reģistratūra pāriet uz vienu tālruņa numuru

Turpinot darbu pie vienota pacientu reģistra izveides, Ventspils slimnīcas reģistratūra no 15.jūlija pacientu ērtībām pāriet uz vienu tālruņa numuru – 636 24665. Pa minēto tālruni pacienti var pierakstīties gan uz plānveida ambulatorajiem pakalpojumiem, gan uz diagnostikas izmeklējumiem, kas iepriekš bija jādara pa diviem dažādiem tālruņu numuriem. Tikmēr slimnīcas traumpunktam tālrunis tāpat kā iepriekš ir 636 24721, bet plānveida uzņemšanā tālrunis ir 636 20939.

Ņemot vērā ambulatoro pakalpojumu paplašināšanu Ventspils slimnīcā, kā arī pacientu ierosinājumus, Ventspils slimnīcas reģistratūrā jau ieviesti vairāki jauninājumi, kas būtiski uzlabo pacientu apkalpošanas kvalitāti un ātrumu. Bet šī gada sākumā reģistratūrā tika ieviests mūsdienīgs elektroniskais rindu organizators, kas ļauj izvairīties no drūzmēšanās pie reģistratūras lodziņiem - apmeklētājiem vairs nav fiziski jāstāv rindā, jo izņemot savu kārtas numuriņu pacienti var apsēsties un bez lieka stresa sagaidīt savu kārtu.

Ventspils slimnīcā ambulatori pacientus pieņem sekojoši sertificēti speciālisti – okulists, kardiologs, pulmonologs, internists, urologs, nefrologs, ginekologs, neirologs, ORL, infektologs un traumatologs- ortopēds. Slimnīca piedāvā arī plašu diagnostikas izmeklējumu klāstu – magnētiskās rezonanses izmeklējumus, datortomogrāfiju, USG, duplekssonoskopiju, ehokardiogrāfiju un neirosonogrāfiju bērniem. Tāpat slimnīcā darbojas brūču aprūpes kabinets un procedūru kabinets.

Apmeklējot speciālistus iepriekš jāpierakstās pa tālruni 636 24665.

2009.gada 12.jūnijā