Tālrunis donoriemphone 636 32092

Grūtnieču aprūpe krīzes laikā

Lai arī valstī ir izsludināta ārkārtas situācija, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos, topošās māmiņas var stāties uzskaitē pie vecmātēm pēc ginekologa apmeklējuma vai konsultēties dažādu jautājumu gadījumos, protams, ievērojot atsevišķus ierobežojumus.

Vizītes laikā vecmāte veic svēršanu, mēra asinsspiedienu, paklausās sirdstonīšus, novēro, kā attīstās bērniņš, izvērtē analīžu rezultātus, kā arī aprunājas ar topošo māmiņu un atbild uz viņas jautājumiem par dzemdībām. Ja apskates laikā tiek konstatētas kādas veselības problēmas vai novirzes no fizioloģiskās grūtniecības, tad sieviete tiek nosūtīta pie sava ginekologa.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī un filiālē Talsos tiek piedavātas vecmāšu individuālās konsultācijas:

• Klātienes konsultācija. Lai pieteiktos uz konsultāciju, iepriekš jāzvana pa tālruni 636 24404 (Ventspilī) vai  632 59997 (Talsos) un jāvienojas par individuālu konsultācijas laiku kopā ar vecmāti. Klātienes konsultācijas norisināsies grūtnieču aprūpes kabinetā. Aicinām grūtnieces uz klātienes konsultācijām nākt vienām bez pavadoņa, kā arī izmantot individuālos aizsardzības līdzekļus, tādējādi ievērojot papildus drošības pasākumus slimnīcā.

• Attālināta konsultācija. Uzdod savus jautājumus pa tālruni 636 24404 (Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļas tālrunis) vai  piesaki attālināto konsultāciju zvanot uz 632 59997 (Talsos).

Tāpat atgādinām, ka situācijās, kad ir aizdomas par bērniņa veselības stāvokļa izmaiņām, topošās māmiņas drīkst vērsties slimnīcā Ventspilī ārpus ierastā vizītes laika un, vadoties pēc konkrētās situācijas, saņemt nepieciešamo palīdzību.

23.04.2020.