Tālrunis donoriemphone 636 32092

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas aizvadītās nedēļas aktualitātes

Ar 21. aprīli Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī un filiālē Talsos sāka atjaunot daļu plānveida pakalpojumu, t.sk. diagnostikas izmeklējumus un konsultācijas pie oftalmologa un neirologa.

20. aprīlī medicīnas speciālisti operatīvi veica sistēmas pielāgošanu jaunajai kārtībai un apzināja pacientus uz tekošajām dienām par pierakstu pārcelšanu uz tuvāk iespējamo laiku. Izmaiņas pierakstā neskāra visus tekošā pieraksta pacientus, tādēļ apzināti tika visi tie, kurus skāra pieraksta pārcelšana.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dati liecina, ka laika periodā no š.g. 21. aprīļa līdz 28. aprīlim slimnīcā sniegti skaitliski sekojoši plānveida veselības aprūpes pakalpojumi:

• Ventspils slimnīcā – 847;

• Talsu filiālē – 110.

Laboratorijā plānveida analīzes veiktas:

• Ventspils slimnīcā - 73 pacientiem;

• Talsu filiālē - 51 pacientam.

Uz doto brīdi veselības aprūpes pakalpojumu izpilde Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos ir 42% salīdzinājumā ar 2019. gada vidējo sniegto pakalpojumu skaitu. Ņemot vērā ārkārtas stāvokli valstī, sniegtais rezultāts vienas nedēļas laikā vērtējams pozitīvi, pakalpojumu pieraksts rit raiti un ir iespējams aizpildīt pierakstu pilnībā, atbilstoši nosacījumiem.

Atgādinām, ka atbilstoši pacientu iedalījumam, jaunā pieraksta kārtība tika izveidota tā, lai tekošā pieraksta pacienti nezaudētu savu rindas kārtību, savukārt iekavēto pierakstu laiki tiktu pārlikti uz tuvāk iespējamo laiku, lai atkārtoti nebūtu jāgaida vairāki mēneši pakalpojuma saņemšanai.

Tāpat domājot par papildus drošību, kā arī par pacientu plūsmas operatīvu koordināciju, gan Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī, gan filiālē Talsos pie slimnīcas reģistratūras durvīm pacientus pārbauda medicīnas personāls:

• ikvienam tiek mērīta temperatūra;

• ikvienam jānorāda apmeklējuma iemesls;

• lai saņemtu pakalpojumu, ikvienam jāparaksta apliecinājums, ka personai nav elpceļu saslimšanas simptomi.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un pacietīgiem! Paldies par sapratni!

30.04.2020.