phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” atjauno papildus plānveida veselības aprūpes pakalpojumus

Jau iepriekš informējām, ka sākot ar 21.aprīli Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos pakāpeniski tika atjaunota daļa plānveida pakalpojumi atbilstoši valstī noteiktajai kārtībai, ievērojot papildus drošības pasākumus, lai mazinātu iespējamo risku Covid-19 vīrusa izplatībai.

Papildus līdz šim pieejamajiem, ar 13.maiju tiks nodrošināti arī šādi veselības aprūpes pakalpojumi:

  • Visa veida ambulatorās konsultācijas pie ārstiem – speciālistiem, piemēram, otolaringologa (LOR), urologa, ķirurga, traumatologa - ortopēda, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, ginekologa - dzemdību speciālista, infektologa un citiem;
  • Plānveida operācijas - acu operācijas (kataraktu atsākot operēt 19.maijā), locītavu endoprotezēšana. *Dodoties uz plānveida operāciju, pacientam ir jābūt veiktām analīzēm uz Covid-19, kuras nav vecākas par 48h un ar negatīvu rezultātu.
  • Diagnostikas izmeklējumi - endoskopija, mamogrāfija;
  • Ambulatorā rehabilitācija, izņemot dienas stacionāra pakalpojumus.

Tāpat kā līdz šim, par iekavēto pierakstu un tekošā pieraksta izmaiņām ar iedzīvotājiem sazināsies slimnīcas darbinieki, tādēļ aicinām iedzīvotājus sagaidīt zvanu. Ja slimnīcas darbinieki ar Jums nesazinās, tātad Jūsu pieraksts uz tekošajām dienām paliek spēkā bez izmaiņām. Uzmanību - prioritāte pakalpojumu nodrošināšanai tiek dota tekošā un iekavētā pieraksta pacientiem. Savukārt, ja ir brīvi logi pierakstam un/vai ārstam - speciālistam ir iespēja atvērt papildus pieņemšanas laikus, tad pakalpojumu varēs saņemt arī tie iedzīvotāji, kuriem nav veikts pieraksts. Par pakalpojumu pieejamību aicinām sazināties ar slimnīcu reģistratūras darbiniekiem.

Neskatoties uz to, ka tiek paplašināts pieejamo pakalpojumu klāsts, ir jāievēro valstī noteiktie drošības pasākumi un pastiprinātas higiēnas prasības (roku mazgāšana, ikdienā lietojamo virsmu dezinfekcija, t.sk. mobilie tālruņi, pareiza aizsardzību līdzekļu lietošana u.c. pasākumi). Lai nodrošinātu pacientu un darbinieku drošību informējam, ka ienākot Ventspils un Talsu filiāles slimnīcās pacientu plūsmu koordinē medicīnas personāls un katram iedzīvotājam:

  • tiks mērīta temperatūra;
  • būs jānorāda apmeklējuma iemesls;
  • jāparaksta apliecinājums, ka personai nav elpceļu saslimšanas simptomi.

Lai ierobežotu iespējamo vīrusa izplatību, iedzīvotājiem ir jāvelk maskas slimnīcā. Atbilstoši iespējām, iedzīvotāji var vilkt iegādātās sejas maskas vai arī izmantot slimnīcā pieejamās maskas, kuras pasniedz ierodoties ārstniecības iestādē.

Papildus aktualitāte Ventspils slimnīcas stacionārā:

Covid-19 vīrusa izplatības laikā, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī tika pārplānota pacientu stacionēšana, kuriem nepieciešama paliatīvā aprūpe. Ņemot vērā, ka līdz šim joprojām nav identificēti laboratoriski apstiprināto inficēto gadījumu skaits slimnīcā, Paliatīvās aprūpes nodaļa ar 11.maiju atsāka darbu slimnīcas 10.korpusā.

13.05.2020.