phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Notika Ventspils dzemdību nodaļas simboliskais “salidojums”

Ventspils slimnīcā 1.jūnijā pirmo reizi notika simbolisks Ventspils dzemdību nodaļas mazuļu “salidojums” par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai. Pasākumu apmeklēja kupls skaits jauno māmiņu ar saviem mazuļiem, bijušie un esošie dzemdību nodaļas darbinieki – ārsti, vecmātes un bērnu māsas. (Vairāk bildes skatieties sadaļā "Galerijas", foto autori Juris Presņikovs un Oskars Jūra)

Klātesošos uzrunāja Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Ventspils slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece un dzemdību nodaļas vadītājs Eduards Ošiņš. Salidojuma laikā tika atklāta mūsu nodaļā dzimušo mazuļu fotogalerija, kurā ievietotas vairāk nekā 120 iesūtītās fotogrāfijas. Tostarp vecākā fotogrāfija bija 1952.gadā dzimuša bērniņa bilde, bet jaunākā – šogad. Fotogalerija tiks izvietota divās vietās – slimnīcas dzemdību nodaļā, kā arī jaunajā korpusā pie reģistratūras. Par veiksmīgo sadarbību fotogalerijas tapšanā, izsakām lielu pateicību Ventspils Digitālajam centram.


Tā kā iedzīvotāju atsaucība akcijai bija ļoti liela un daudzi savas fotogrāfijas iesūtīt nepaspēja, šāda akcija tiks veidota kā slimnīcas tradīcija arī nākamgad. Turklāt arī salidojuma dalībnieki atzina, ka šāds pasākums un atkalredzēšanās ir ļoti vērtīga un izteica priekšlikumus šādu salidojumu rīkot arī nākamos gadus. 

Ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu Dzemdību nodaļai  iegādāts jauns reanimācijas galds jaundzimušo aprūpei. Ja kāda bērniņa nākšana pasaulē bijusi sarežģīta un grūta, mūsu mediķi izmantojot modernu iekārtu palīdzēs viņam uzsākt jaunās dzīves gaitas.

2009.gada 2.jūnijā