Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca pateicas par atbalstu

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca izsaka pateicību labdarības organizācijai HOSPISS LV un SIA "Bāliņi IMTK"kafejnīcas “Mūsmājas” darbiniekiem par sniegto atbalstu slimnīcas mediķiem.

Pateicoties HOSPISS LV iniciatīvai Latvijā, akcijas “Galds savējiem” ietvaros, laika posmā no 23. aprīļa līdz 15. maijam, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Uzņemšanas un Infekciju Slimību nodaļas darbinieki tika iepriecināti ar gardām pusdienām, kuras sarūpēja kafejnīcas “Mūsmājas” darbinieki. Pavisam kopā tika piegādātas 302 pusdienu porcijas!

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīva vārdā, bet jo īpaši Uzņemšanas un Infekcijas slimību nodaļu mediķu vārdā, izsakām vislielāko pateicību par atbalstu krīzes laikā.

20.05.2020.