phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīcā tiek uzlabota pacientu apkalpošana

Ventspils slimnīcā tiek uzlabota pacientu apkalpošana

Ņemot vērā ambulatoro pakalpojumu paplašināšanu Ventspils slimnīcā, kā arī pacientu ierosinājumus, Ventspils slimnīcas reģistratūrā ieviesti vairāki jauninājumi, kas būtiski uzlabos pacientu apkalpošanas kvalitāti un ātrumu.

Ventspils slimnīcas reģistratūrā strādājošie darbinieki turpmāk veiks pierakstus gan uz ambulatorajiem, gan uz diagnostikas izmeklējumiem, kā arī sniegs konsultācijas par veselības apdrošināšanas polišu apmaksātiem pakalpojumiem. Viens no reģistratūras darbiniekiem veiks pacientu pierakstu tikai telefoniski. 

Līdz ar to pacientam, kurš vēlēsies pierakstīties gan pie ārsta speciālista, gan uz kādu no diagnostikas izmeklējumiem, reģistratūrā būs jāpavada mazāk laika, lai veiktu visas nepieciešamās darbības. 

Jāatgādina, ka šī gada sākumā reģistratūrā tika ieviests mūsdienīgs elektroniskais rindu organizators, kas ļauj izvairīties no drūzmēšanās pie reģistratūras lodziņiem - apmeklētājiem vairs nav fiziski jāstāv rindā, jo izņemot savu kārtas numuriņu pacienti var apsēsties un bez lieka stresa sagaidīt savu kārtu. 

Ventspils slimnīcā ambulatori pacientus pieņem sekojoši sertificēti speciālisti – okulists, kardiologs, pulmonologs, internists, urologs, nefrologs, ginekologs, neirologs, ORL, infektologs un traumatologs- ortopēds. Slimnīca piedāvā arī plašu diagnostikas izmeklējumu klāstu – magnētiskās rezonanses izmeklējumus, datortomogrāfiju, USG, duplekssonoskopiju, ehokardiogrāfiju un neirosonogrāfiju bērniem. Tāpat slimnīcā darbojas brūču aprūpes kabinets un procedūru kabinets.

Vairāk par slimnīcas ambulatorajiem pakalpojumiem var uzzināt mājas lapā www.ventspilsslimnica.lv. Apmeklējot speciālistus iepriekš jāpierakstās pa tālruni 636 20939.

2009.gada 19.maijā