Ventspils slimnīcā tiek uzlabota pacientu apkalpošana

Ventspils slimnīcā tiek uzlabota pacientu apkalpošana

Ņemot vērā ambulatoro pakalpojumu paplašināšanu Ventspils slimnīcā, kā arī pacientu ierosinājumus, Ventspils slimnīcas reģistratūrā ieviesti vairāki jauninājumi, kas būtiski uzlabos pacientu apkalpošanas kvalitāti un ātrumu.

Ventspils slimnīcas reģistratūrā strādājošie darbinieki turpmāk veiks pierakstus gan uz ambulatorajiem, gan uz diagnostikas izmeklējumiem, kā arī sniegs konsultācijas par veselības apdrošināšanas polišu apmaksātiem pakalpojumiem. Viens no reģistratūras darbiniekiem veiks pacientu pierakstu tikai telefoniski. 

Līdz ar to pacientam, kurš vēlēsies pierakstīties gan pie ārsta speciālista, gan uz kādu no diagnostikas izmeklējumiem, reģistratūrā būs jāpavada mazāk laika, lai veiktu visas nepieciešamās darbības. 

Jāatgādina, ka šī gada sākumā reģistratūrā tika ieviests mūsdienīgs elektroniskais rindu organizators, kas ļauj izvairīties no drūzmēšanās pie reģistratūras lodziņiem - apmeklētājiem vairs nav fiziski jāstāv rindā, jo izņemot savu kārtas numuriņu pacienti var apsēsties un bez lieka stresa sagaidīt savu kārtu. 

Ventspils slimnīcā ambulatori pacientus pieņem sekojoši sertificēti speciālisti – okulists, kardiologs, pulmonologs, internists, urologs, nefrologs, ginekologs, neirologs, ORL, infektologs un traumatologs- ortopēds. Slimnīca piedāvā arī plašu diagnostikas izmeklējumu klāstu – magnētiskās rezonanses izmeklējumus, datortomogrāfiju, USG, duplekssonoskopiju, ehokardiogrāfiju un neirosonogrāfiju bērniem. Tāpat slimnīcā darbojas brūču aprūpes kabinets un procedūru kabinets.

Vairāk par slimnīcas ambulatorajiem pakalpojumiem var uzzināt mājas lapā www.ventspilsslimnica.lv. Apmeklējot speciālistus iepriekš jāpierakstās pa tālruni 636 20939.

2009.gada 19.maijā