Līdz 03.06.2020. plkst. 09:00 ZKRS nav apstiprināts inficēšanās gadījums ar Covid-19

Atbilstoši Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā veiktajiem un Latvijas infektoloģijas centrā diagnosticētajiem analīžu testiem, joprojām (03.06.2020. plkst. 09:00) slimnīcā nav apstiprināts neviens inficēšanās gadījums ar Covid 19, tomēr iedzīvotājiem jāturpina būt piesardzīgiem un atbildīgiem!

2. jūnijā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī veikti 3 izmeklējumi pacientiem ar aizdomām par inficēšanos ar Covid-19 un šobrīd tiek gaidīti analīžu rezultāti. Informējam, ka sadarbībā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD), kopumā slimnīcā veiktas analīzes 151 pacientiem ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19.

Atbilstoši Centrālās Laboratorijas sniegtajiem datiem, vakardien (2. jūnijā) mobilajā analīžu pieņemšanas punktā Ventspilī (Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, Inženieru ielā 60, līdzās Infekciju slimību nodaļai), veiktas analīzes 17 personām. Analīžu rezultāti Centrālās Laboratorijas personālam nav pieejami.

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra datiem, Ventspilī ir konstatēta/-as inficētas personas, bet slimnīcai nav pieejama plašāka informācija.

Atceramies paši un atgādinām citiem par ikdienas piesardzības pasākumiem:

• mazgāt rokas,
  • nesveicināties sarokojoties,
  • ievērot distanci veikalos,
  • neiepirkties laikā, kad veikalā daudz cilvēku,
  • pēc iespējas bērnus neņemt līdzi uz veikalu!

Esiet atbildīgi!

Valstī saistībā ar Covid 19 vīrusa izplatību turpinās ārkārtas situācija, un ierobežojumi, kas attiecas uz iedzīvotājiem, tiek arvien papildināti. Aicinām ikvienu būt atbildīgam, sekot aktuālajai informācijai un rekomendācijām spkc.gov.lv, kā arī maksimāli ievērot visus šajā vietnē norādītos higiēnas un piesardzības pasākumus!

Aktualitātes saistībā ar Covid-19 meklē: www.spkc.gov.lv

03.06.2020.