phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Kurzemes acu centrā atklāts mūsdienīgs operācijas iekārtas komplekss

Šodien, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā (turpmāk tekstā Slimnīca) notika pasākums, kurā tika atklāts jauns operāciju iekārtas komplekss - fakoemulsifikācijas iekārta, nomainot 2005. gadā iegādāto iekārtu “Infinity Vision” sistēmu. 

Iekārta ir iegādāta par Slimnīcas finanšu līdzekļiem un ir lielisks papildinājums Kurzemes acu centra tālākā attīstībā. 

Kataraktas (acs lēcas pilnīga vai daļēja apduļķošanās) ekstrakcijas operāciju veic ar fakoemulsifikācijas metodi. Pielietojot šo metodi, operācijas laikā tiek veikts grieziens acī un apduļķotā lēca tiek sasmalcināta ar speciālu ultraskaņas skalpeli, vienlaicīgi to atsūcot. Ar jauno iekārtu būs iespējams veikt mazāk invazīvus iegriezumus (2-3 mm), kas ievērojami uzlabos rezultātu, saīsinot ārstēšanās ilgumu un vēl vairāk samazinot komplikāciju risku. Tāpat jaunais operācijas iekārtas komplekss nodrošina divu veidu ultraskaņas un infūzijas režīmus, kā arī citus jaunākās paaudzes medicīniskās iekārtas priekšrocības, sniedzot pacientam mūsdienīgu un reizē arī vieglāku kataraktas operācijas pieredzi.


Fakoemulsifikācijas iekārta

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis norādīja, ka 5 gadu laikā, kopš Kurzemes acu centra atklāšanas, iegādātas ne tikai mūsdienīgas medicīniskās iekārtas ambulatoro pakalpojumu sniegšanai, bet arī instrumenti operāciju veikšanai, turklāt šodien atklāts moderns operāciju iekārtas komplekss. Kas ir ļoti būtiski, tad bez aprīkojuma ir piesaistīti jauni, augsti kvalificēti ārsti un atbalsta personāls.Vēl salīdzinoši nesen,tikai2015. gadā, gaidīšanas laiks kataraktas operācijai bija vismaz 2 gadi, taču šobrīd gaidīšanas laiks ir ne vairāk kā viens gads. Lai to panāktu, tika ieguldīts rūpīgs darbs papildus finansējuma piesaistē no valsts, kas ir rezultējies pakalpojuma pieejamības uzlabošanā un atbilstoši rindas samazinājumā. 

Kurzemes acu centra kolektīvs

Savukārt Ventspils Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs, savā uzrunā izteica pateicības vārdus Kurzemes acu centra darbiniekiem un slimnīcas vadībai par ieguldīto darbu Kurzemes acu centra attīstībā un rūpēm par pacientiem, kā arī novēlēja arī turpmāk turpināt iesākto un neapstāties pie sasniegtā. 

Atklāšanas pasākumā apsveikuma un pateicības vārdus, kā arī laba vēlējumus teica Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, Kurzemes acu centra vadītājs  Kaspars Ozols, Ventspils Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs, Nacionālās veselības dienesta Kurzemes nodaļas vadītāja Anita Zolmane, iekārtas piegādātāja NMS Elpa tirdzniecības nodaļas vadītāja vietnieks Sandis Klemperis. 

 04.06.2020.