phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Dzemdību nodaļa rīkos simbolisku “salidojumu”

Dzemdību nodaļa rīkos simbolisku “salidojumu”

Ventspils slimnīcā par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai 1.jūnijā plkst. 16:00 tiks rīkots īpašs pasākums – simbolisks Ventspils dzemdību nodaļas “salidojums”. 

Ierasts, ka salidojumus rīko bērnudārzi, skolas, augstskolas un darba vietas, kāpēc gan salidojumu nevarētu sarīkot iestāde kur cilvēks sācis savas dzīves pašas pirmās gaitas? 

Pirmā dzemdību nodaļas “salidojuma” laikā tiks atklāta sirsnīga mūsu nodaļā dzimušo mazuļu fotogalerija. Tādēļ aicinām ikvienu iesūtīt mūsu pilsētas dzemdību nodaļā dzimušo mazuļu fotogrāfijas. 

Mazuļa bildīti digitālā formātā līdz 21.maijam gaidīsim e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , bet tās fotogrāfijas, kas nav digitālā formātā, var atnest uz dzemdību nodaļu vai Ventspils Digitālo centru Akmeņu ielā 3. Šos fotoattēlus pēc ieskenēšanas vēlāk atdosim atpakaļ. Lūgums pie bildes pievienot bērna vārdiņu (var arī uzvārdu), kā arī dzimšanas gadu un datumu. Savu atvašu fotogrāfijas var iesūtīt māmiņas, bērnības fotogrāfiju gaidīsim no jebkura Vetnspils dzemdību nodaļā dzimušā.

Gaidīsim arī bildes, kas fotografētas dienā, kad jaundzimušais izrakstīts no dzemdību nodaļas, un vecāki un mazulis nofotografēts kopā ar nodaļas personālu. 

Fotogalerija tiks veidota sadarbībā ar Ventspils Digitālo centru. Uz fotogalerijas atklāšanu un uz simbolisko “salidojumu”, kas notiks Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1.jūnijā, būs laipni gaidīti visi, kas iesūtījuši fotogrāfijas. Tāpat uz pasākumu tiks aicināti esošie un bijušie darbinieki, kuri strādājuši dzemdību nodaļā. 

Gaidīsim mazuļu fotogrāfijas un uz tikšanos pirmajā “salidojumā”!

2009.gada 7.maijā