phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Kurzemes Mugurkaula ķirurģijas centrā atklāts Latvijā pirmais jaunākās paaudzes operāciju mikroskops

Šodien, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā (turpmāk tekstā Slimnīca) notika pasākums, kurā tika atklāts Latvijā pirmais jaunākās paaudzes Carl Zeiss operāciju mikroskops Tivato 700 mugurkaula ķirurģijai. 

Jaunā mikroskopa izmantošana operācijas laikā nodrošina operācijas norisi mazinvazīvā tehnikā, kas sekmē mazāku audu traumatizāciju un ļauj sasniegt labākus rezultātus atveseļošanās periodā. Tivato 700 ir aprīkots ar diviem daudzfuncionāliem un inovatīviem binokulāriem tubusiem, līdz ar to gan operējošais ķirurgs, gan asistents spēj vienlaicīgi redzēt operācijas lauku, kas būtiski uzlabo redzamību un operācijas gaita kontroli. Papildus videoattēls no integrētas kameras tiek translēts uz mikroskopa monitorā, tādējādi vizualizējot operācijas norisi visam medicīnas personālām. 

 

Mikroskops ir komplektēts ar vairākām advancētām un inovatīvām funkcijām – piemēram automātiskā fokusēšana mainot tekošo mikroskopa pozīciju; automātiskā balansēšanas sistēma, kas sekmē ergonomisku un mūsdienas augstākajām prasībām atbilstošu mikroskopa manevrēšanu; aktīvā vibrāciju slāpēšanas funkcija ar robotizētām kustībām, lai izvairītos no nevēlamām vibrācijām operācijas laikā. Kā rezultātā, mikroskops ievērojami optimizē darbplūsmu un atvieglo operācijas gaitu.

Traumatologs - ortopēds, sertificēts mugurkaulāja ķirurgs Jānis Osītis 

Mikroskopā integrētais bezvadu modulis nodrošina media failu straumēšanu un attālināto piekļuvi operācijas gaitai, tādejādi sniedzot iespēju paralēli operācijai apmācīt jaunos speciālistus. 

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis norādīja, ka šodien atklātais operāciju mikroskops, kas ir pirmais šāda veida mikroskops Latvijā, paaugstina darba produktivitāti un kvalitāti, kā arī būtiski atvieglo speciālistu darbu operācijas laikā. Mikroskopa iegāde ir vērtīgs ieguldījums un ar šo iegādi slimnīca turpina investēt pakalpojumu attīstībā un pacientu drošības nodrošināšanā. Mugurkaula operācijas tika uzsāktas 2019.gada sākumā un nepilna gada laikā tika veiktas vairāk kā 100 opeāciju. Pateicoties speciālistu piesaistei, varam lepoties ar augstas klases profesionāļiem Ventspils slimnīcā, kuri ārstē ne tikai Ventspils un Kurzemes, bet visas Latvijas iedzīvotājus. 

 

Traumatologs - ortopēds, sertificēts mugurkaulāja ķirurgs Jānis Osītis 

Ventspils Domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, savā uzrunā pieminēja, ka jārūpējas par savu veselību uzturot aktīvu dzīvesveidu, jo dzīvē visādi var gadīties, tāpēc laikus jādomā par muguras veselību un jāvingro, vēlams katru dienu. Priekšsēdētājs izteica atzinību slimnīcas vadībai par ieguldīto darbu, jo neskatoties uz to, ka Ventspils nav liela pilsēta, šeit var būt un ir izcili speciālisti. 

Kurzemes Mugurkaula ķirurģijas centra vadītājs Jānis Osītis pieminēja, ka iekārtas iegāde mugurkaula ķirurģijas profila attīstībai Ventspilī ir milzīgs lēciens uz priekšu, jo ne visām ārstniecības iestādēm ir šādas iespējas nodaļu nodrošināt ar spēcīgu aparatūru, piemērotu konkrētam profilam. Esam pateicīgi Slimnīcas vadībai un kolēģiem par projekta realizāciju, Ventspils pilsētas domei un Nacionālajam veselības dienestam par uzticību komandai ilgtermiņā, veicot nozīmīgu investīciju. 

 

Latvijā pirmais jaunākās paaudzes Carl Zeiss operāciju mikroskops Tivato 700 mugurkaula ķirurģijai

10.06.2020.