phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Uzsākta Uzņemšanas nodaļas un Laboratorijas pārbūves būvprojekta izstrāde

4. jūnijā SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” parakstīja līgumu ar SIA “Arhitekta G.Vīksnas birojs” par būvprojekta izstrādi Ventspils slimnīcas Uzņemšanas nodaļas un Laboratorijas pārbūvei un šobrīd uzsākts aktīvs darbs pie būvniecības ieceres izstrādes.

No kreisās SIA “Arhitekta G. Vīksnas birojs” valdes loceklis Arnis Balčus, PI “Komunālā pārvalde” direktors Andris Kausenieks, Arhitekts Gundars Vīksna, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas  galvenais ārsts Edijs Ilziņš, valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, Uzņemšanas nodaļas vadītājs, kardiologs Ņikita Nazarenko, valdes loceklis Dainis Gīlis, ERAF projekta vadītāja Kristīne Puriņa, PI “Komunālā pārvalde” projektu vadītāja Zane Spudiņa, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas  Saimnieciski tehniskā dienesta vadītājas vietnieks ekspluatācijas un attīstības jautājumos Ģirts Grauze un Saimnieciski tehniskā dienesta vadītāja Maija Ķeņģe.

 

Būvprojekta izstrādes mērķis ir veikt būtiskas izmaiņas Uzņemšanas nodaļas plānojumā, pārveidojot to par slēgtu Neatliekamās medicīnas nodaļu ar nodalītām plānveida un akūto pacientu plūsmām. Šādā nodaļā tiks daudz kvalitatīvāk nodrošināta pacientu šķirošana jeb triāža, lai uzlabotu pacientu drošību un neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas kvalitāti akūtajiem pacientiem, ierobežotu infekciju izplatību. Nodaļā tiks izveidota arī akūto pacientu zāle, kurā pacientus būs iespējams izvietot uz guļratiem un pieslēgt pie novērošanas monitoriem, tādējādi nodrošinot pacientiem drošākus un diskrētākus apstākļus.

Apjomīga modernizācija skars arī Ventspils slimnīcas Laboratorijas ēku, kurā nav veikti remonti kopš 1998. gada. Laboratorijas ēka pārbūves rezultātā tā tiks savienota ar slimnīcas galveno korpusu, izveidojot pacientiem ērti pieejamu, no galvenās reģistratūras nodalītu, ambulatoro laboratoriju. Laboratorijas analīžu apstrādes un darba telpas tiks modernizētas, nodrošinot darba vides atbilstību starptautisko standartu prasībām.

Laboratorijas un Uzņemšanas nodaļas pārbūves būvprojekta izstrāde plānota 2020. – 2021. gadā, savukārt būvdarbi – 2022. – 2023. gadā. Pārbūves darbi tiks veikti ERAF projekta “SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” veselības aprūpes infrastruktūras attīstība” ietvaros.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis uzsver, ka, pārbūves ietvaros realizējot slimnīcas attīstības stratēģiju, tiks izveidota pieaugošajam pacientu skaitam atbilstoša neatliekamās palīdzības nodaļa ar nodalītām pacientu plūsmām, kā arī pacientiem būs pieejama mūsdienīga un ērta laboratorija veselības novērtēšanai un slimību diagnostikai.

SIA “Arhitekta G.Vīksnas birojs”, kura galvenais birojs atrodas Liepājā, ir 30 gadu pieredze gan privātu, gan sabiedrisku objektu būvprojektu izstrādē visā Latvijā, kā arī ārvalstīs. Pēdējos gados īstenotie lielākie realizētie publisko ēku būvprojekti ir tirdzniecības centra “Azur” pārbūve Rīgā, bērnudārza “Zīļuks” jaunbūve Jaunmārupē, Liepājas izglītības iestāžu modernizācijas būvprojekti, energoefektivitātes paaugstināšanas projekti Grobiņā u.c.

11.06.2020.