Ventspils un Talsu slimnīcas darba laiki Līgo svētkos 2020

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” informē, ka Līgo svētku brīvdienās, 23. un 24. jūnijā, Ventspils un Talsu slimnīcas uzņemšanas nodaļas strādās ierastajā darba režīmā, savukārt ambulatorajam blokam būs brīvdienas.

22. jūnijā Ventspils slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļa būs slēgta, taču gan Ventspilī, gan filiālē Talsos stacionārs strādās bez darba laika izmaiņām un ambulatorais bloks atbilstoši pierakstam. 

Asins donoriem būs iespējams ziedot asinis pēc svētkiem, t.i. piektdien, 26. jūnijā no plkst. 8:00 līdz 10:00 (Ventspils slimnīcā, Inženieru ielā 60). Atgādinām, ka donoriem līdzi jāņem derīgs personu identificējošs dokuments, kā arī bankas konta numurs. 

Iedzīvotājus ar hroniskām saslimšanām aicinām pārliecināties vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis! Tāpat atgādinām par piesardzību brīvā dabā pie atklātām ūdens tilpnēm, uguns, kā arī vēlams ģērbt gaišu apģērbu, lai būtu ātrāk iespējams pamanīt uz tām ērces. 

Svētku laikā vienkāršu saslimšanu gadījumos aicinām iedzīvotājus izmantot valsts organizēto Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Brīvdienās un svētku dienās, zvanot uz konsultatīvo tālruni, visu diennakti iespējams saņemt pieredzējušu mediķu konsultācijas un padomus. Savukārt akūtos gadījumos nekavējoties jāsazinās ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādi zvanot uz 113 vai ierodoties slimnīcu uzņemšanas nodaļā. 

Novēlam lustīgus Līgo svētkus!

18.06.2020