Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļa bagātināta ar rokām darinātiem zābaciņiem

Pensionāru biedrības “Liedags” adītāju-tamborētāju pulciņš „Kamolītis” turpinot tradīciju sasniedz personīgos rekordus zābaciņu adīšanā Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā dzimušajiem mazulīšiem.

Šis jau ir piektais gads iesāktajai tradīcijai un skaits ir pieaudzis no 50 līdz pat 250 zābaciņu pāriem gadā.

Sākotnējā ideja par zābaciņiem nākusi 2016.gadā, domājot par to, ko biedrība varētu pašu rokām darinātu dāvināt Latvijas nākotnei. Un tad arī radusies ideja par mazajiem bērniņiem, lai viņi augtu dzīvespriecīgi, skaisti un gudri. Kā jau latviešiem ierasts, kājām ir jābūt siltumā, lai būtu veseli! Pensionāru biedrība novēlēja, lai mazuļiem labi valkājas zābaciņi un vienmēr ir siltas kājas!

Dzemdību nodaļas vecmāte Baiba Mincenberga pateicībā par dāvanu nodaļā dzimušajiem piebilda, ka zābaciņus pasniedz māmiņai dzemdību zālē, kas viņām ir liels pārsteigums. Un arī šodienas novēlējumi no biedrības ceļos līdzi katram dzimušajam mazulītim nodaļā.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes loceklis Dainis Gīlis atzīmēja, ka viņam ir bijis tas gods uzņemt biedrību visus šos piecus gadus un ka viņam ir neizsakāmi liels prieks, ka ar mīlestību darinātās dāvanas mums ir iespēja nodot jauno ģimeņu rokās.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs pateicas rokdarbniecēm, vēlot veselību!

19.06.2020.