Sveicam medicīnas darbinieku dienā 2020

Jau kopš 2011. gada Latvijā, jūnija mēneša trešajā svētdienā, savas profesijas svētkus svin mediķi. Ņemot vērā pēdējā laika notikumus, saistībā ar koronavīrusa pandēmiju pasaulē, varam kārtējo reizi pārliecināties, ka mediķu darbs ir nenovērtējams – tās ir nemitīgas rūpes par cilvēku veselību, arī apstākļos, kad tas var apdraudēt pašu mediķu veselības stāvokli. 

Izmantojot iespēju, vēlamies pateikt paldies 626 Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas darbiniekiem Ventspilī un Talsu filiālē, īpaši slimnīcas ārstiem (Ventspilī 92, Talsos 49), vidējam (Ventspilī 169, Talsos 45) un jaunākajam  medicīnas personālam (Ventspilī 84, Talsos 15) un arī visiem veselības aprūpes darbiniekiem Latvijā par ieguldīto kopdarbu un rūpēm, ārstējot pacientus. Lielu paldies vēlamies teikt arī mūsu sadarbības slimnīcām Liepājā un Rīgā, kur konkrētās nozarēs ir specializētie centri pacientiem ar sarežģītām saslimšanām, piemēram onkoloģijā, un varam bez rūpēm nodot Jūsu uzraudzībā pacientus. 

Veselība ir katra cilvēka dārgums un pateicoties medicīnas darbiniekiem un paaudzēs nodotām zināšanām, kā arī pētniecībai, ir iespējams palīdzēt ļoti daudziem.

Novēlam neizsīkstošu izturību un možu prātu, ik dienu, nenogurstoši rūpējoties par mūsu iedzīvotāju veselību! 


Ventspils slimnīcas atklāšana 1925. g.

21.06.2020.