phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ķirurgi dalās pieredzē par trūču operāciju tehnoloģijām

Ventspils slimnīcā ceturtdien, 30.aprīlī Latvijas slimnīcu ķirurgiem notiek pieredzes apmaiņas seminārs “Trūču ķirurģiskā ārstēšana ar jaunākajām tehnoloģijām”, kura ietvaros mūsu ķirurgi kolēģiem demonstrē arī cirkšņa trūces paraugoperāciju.

Ventspils slimnīcā jau aptuveni septiņus gadus veiksmīgi veic laparaskopiskas cirkšņu trūču plastikas operācijas izmantojot īpašu Vācijā apgūtu metodi. Minētās operācijas tiek veiktas tikai atsevišķās Latvijas slimnīcās, un Ventspils slimnīca ir līdere šīs metodes apgūšanas un veikto operāciju skaita ziņā.

Pateicoties laparaskopijas tehnikai un īpašajiem materiāliem, operāciju iespējams veikt caur minimāliem griezumiem, kas būtiski samazina sāpes pēcoperācijas periodā, tūlīt pēc pamošanās no narkozes pacients var celties un staigāt, bet pēc desmit dienām atsākt strādāt pat vissmagākos darbus. 

Šī progresīvā  tehnoloģija līdz minimumam samazina akārtotas trūces veidošanās iespēju operētajā vietā.

2009.gada 30.aprīlī