phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Informācija par veiktajiem Covid-19 testiem laika posmā no 19. jūnija līdz 26. jūnijam

Ventspils slimnīca informē, ka laika posmā no š.g. 19. jūnija līdz 26. jūnijam slimnīcā kopumā veiktas analīzes 102 personām ar aizdomām par inficēšanos ar Covid-19 un visi veiktie testi bija negatīvi. 

Saskaņā ar Latvijas infektoloģijas centrā diagnosticētajiem analīžu testiem līdz šim slimnīcā nav apstiprināts neviens inficēšanās gadījums ar jauno vīrusu. Savukārt, saskaņā ar Centrālās Laboratorijas sniegtajiem datiem, augstākminētajā laika periodā mobilajā analīžu pieņemšanas punktā Ventspilī, analīzes tika veiktas 52 personām. Analīžu rezultāti šiem izmeklējumiem slimnīcai nav pieejami, tomēr atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centrs (turpmāk – SPKC) sniegtajai informācijai Ventspilī un Ventspils novadā uz 26.06.2020 nebija neviena aktīva saslimšanas gadījuma.

Atgādinām, ka nemainīgi tiek saglabāti ieviestie drošības pasākumi abās slimnīcās gan Ventspilī, gan filiālē Talsos, proti, pacientu apmeklējumi nav atļauti, visās nodaļās pacientiem ir iespējams izmantot dezinfekcijas līdzekļus, ienākot slimnīcā ir jāvelk aizsargmaska (ja pacients vēlas var vilkt personīgi iegādātu vai arī izmantot slimnīcā nodrošinātās maskas), jāievēro 2 m distance no citām personām. Tāpat ir pagarināti ambulatoro pacientu pieņemšanu starplaiki, pakalpojumus iespējams saņemt tikai ar iepriekšēju parakstu un visiem pacientiem tiek mērīta temperatūra. 

Neskatoties uz to, ka ārkārtas situācija valstī ir atcelta, SPKC aicina iedzīvotājus turpināt ievērot sekojošus drošības pasākumus – regulāri mazgāt rokas un ievērot drošu distanci (vismaz 2 metri). Tāpat izmantojot koplietošanas telpas, lieki nevajadzētu pieskarties dažādiem priekšmetiem, virsmām un sejai.

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai SPKC mājaslapā: https://spkc.gov.lv/lv/, kā arī lejupielādēt lietotni “Apturi Covid”,  kas radīta, lai ierobežotu Covid-19 izplatību Latvijā. Lietotne piedāvā iespēju savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus, kā arī pievērst uzmanību slimības simptomiem un ātrāk vērsties pēc palīdzības, ja tas nepieciešams.

26.06.2020.