phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspilī konstatēts jauns Covid-19 saslimšanas gadījums

Atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra (turpmāk - SPKC) sniegtajiem datiem, Ventspilī konstatēts jauns Covid-19 saslimšanas gadījums. Neskatoties uz to, ka ārkārtas stāvoklis Latvijā ir noslēdzies, aicinām joprojām iedzīvotājus turpināt ievērot nepieciešamos piesardzības pasākumus un saglabāt modrību!

Informējam, ka analīzes iespējams nodot dažādos pieņemšanu punktos visā Latvijā (Centrālās laboratorijas mobilajos punktos, slimnīcās, Gulbja laboratorijā), bet atbilstoši Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā veiktajiem un Latvijas infektoloģijas centrā diagnosticētajiem analīžu testiem, joprojām uz 29.06.2020. slimnīcā nav apstiprināts neviens inficēšanās gadījums ar Covid 19. 

Atgādinām, ka abās slimnīcās gan Ventspilī, gan filiālē Talsos, tiek ievēroti sekojoši drošības pasākumi:

  • Pacientu apmeklējumi nav atļauti;
  • Piedalīties dzemdībās kopā ar topošo māmiņu ir atļauts tikai bērna tēvam (citiem ģimenes locekļiem vai draugiem nav atļauts būt klātesošiem dzemdību procesā);
  • Visās nodaļās pacientiem ir iespējams izmantot dezinfekcijas līdzekļus;
  • Atrodoties slimnīcā obligāti ir jālieto aizsargmaska (ja pacients vēlas var vilkt personīgi iegādātu, vai arī izmantot slimnīcā nodrošinātās maskas). Maska ir jānēsā visu uzturēšanās laiku slimnīcā, izņemot gadījumos, ja speciālists apskates laikā to aicina noņemt!
  • Visiem pacientiem ienākot slimnīcā tiek mērīta temperatūra;
  • Joprojām aicinām ievērot 2 m distanci starp citām personām;
  • Abās slimnīcās ir pagarināti ambulatoro pacientu pieņemšanu starplaiki un pakalpojumus iespējams saņemt tikai ar iepriekšēju parakstu.

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai SPKC mājaslapā: https://spkc.gov.lv/lv/, kā arī lejupielādēt lietotni “Apturi Covid”,  kas radīta, lai ierobežotu Covid-19 izplatību Latvijā. Lietotne piedāvā iespēju savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus, kā arī pievērst uzmanību slimības simptomiem un ātrāk vērsties pēc palīdzības, ja tas nepieciešams.

29.06.2020.