phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Apstiprina slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas projektu

Apstiprina slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas projektu

Veselības statistikas un medicīnas tehnoloģiju valsts aģentūra ir apstiprinājusi Ventspils slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas projektu Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma saņemšanai. Ventspils slimnīca ir pirmā Latvijas daudzprofilu slimnīca, kurai ir apstiprināts projekts un tuvākajā laikā par tā īstenošanu tiks noslēgts līgums.

“Esam gandarīti, ka ir apstiprināts šis projekts, kas ļaus, izmantojot Eiropas Savienības piešķirto finansējumu turpināt slimnīcas attīstības ceļu, lai uzlabotu sniegto medicīnisko pakalpojumu kvalitāti mūsu iedzīvotājiem,” sacīja Ventspils slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece.

Projekta ietvaros divu gadu laikā pateicoties Ventspils pašvaldības un ES atbalstam, plānots rekonstruēt vairākas slimnīcas nodaļas, pirmām kārtām šovasar uzsākot bērnu nodaļas rekonstrukciju. Bērnu nodaļa tiks izvietota jaunās telpās slimnīcas pirmajā stāvā ar atsevišķu ieeju no Inženieru ielas. 

Egija Siliniece stāsta, ka jaunajā bērnu nodaļā būs izvietotas 15 gultas atsevišķās palātās, paredzot, ka pie sava saslimušā bērna varēs palikt arī mamma vai tētis. Katrā palātā būs atsevišķs sanitārais mezgls, kā arī nodaļā tiks izveidota spēļu istaba, kur bērni varēs interesanti pavadīt laiku. 

Lai mazie pacienti slimnīcā justos pēc iespējas labāk un mājīgāk, katra palāta tiks atdzīvināta ar mākslas skolas audzēkņu radītiem dzīvnieciņu tēliem, par ko pagājušā gada rudenī tika rīkots bērnu zīmējumu konkurss. Tas ļaus bērniem atrasties viņiem atbilstošākā vidē.

Pēc tam tiks rekonstruētas ginekoloģijas nodaļa, acu slimību, ausu, kakla un deguna slimību nodaļa, kā arī tiks modernizēta sterilizācijas nodaļa, lai centralizēti veiktu slimnīcas medicīnas materiālu un instrumentu sterilizāciju. Tāpat jaunas telpas iegūs patoloģiskās anatomijas nodaļa, kurā ietilpst morgs un citoloģiskā un histoloģiskā laboratorija. Šobrīd patoloģiskās anatomijas nodaļa atrodas Patversmes ielā, bet pēc projekta īstenošana tā tiks pārvietota uz rekonstruētām telpām vienotajā slimnīcas kompleksā. 

ES projekta attiecināmās izmaksas plānotas 2 048 922 latu apmērā, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļi - 1 741 584 lati (85%) un valsts budžeta finansējums 266 360 lati (13%), bet Ventspils pilsētas domes līdzfinansējums būs 40 978 lati (2%).

2009.gada 28.aprīlī