phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Noslēgti Rehabilitācijas nodaļas būvniecības un būvuzraudzības līgumi Ventspils slimnīcā

20.jūlijā SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” parakstīja būvdarbu un būvuzraudzības līgumus Rehabilitācijas nodaļas pārbūvei Pētera ielā 33, Ventspilī.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis uzsver, ka būvniecības un būvuzraudzības līgumu parakstīšana ir nozīmīgs solis slimnīcas attīstībā, jo tiks uzsākta rehabilitācijas bloka izveide. Vēsturiski rehabilitācijas pakalpojumi slimnīcā tiek nodrošināti gan ambulatori, gan dienas stacionārā, gan stacionārā, bet šobrīd telpu ierobežojumu dēļ rehabilitācijas speciālistu kabineti ir izvietoti pa visu slimnīcu. Izbūvējot jauno rehabilitācijas bloku, visi pakalpojumi tiks apvienoti vienuviet. Jaunās Rehabilitācijas nodaļas būvniecības plānošana bija sarežģīts un ilgstošs process, jo būtiski ir būvniecības laikā nepārtraukt veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu citās slimnīcas nodaļās.

Rehabilitācijas nodaļas būvniecība tiek veikta ERAF projekta “SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” veselības aprūpes infrastruktūras attīstība” ietvaros. Lielu paldies varam teikt Ventspils pilsētas pašvaldībai un Saeimas deputātiem Jānim Vucānam un Gundaram Daudzem personīgi par iesaisti projekta iesniegšanas dokumentu sagatavošanā. Pateicoties slimnīcas, domes un deputātu kopdarbam esam spējuši piesaistīt finansējumu un projekta ietvaros varēsim arī slimnīcā attīstīt Ventspils un visa Ziemeļkurzemes reģiona iedzīvotājiem tik nepieciešamo rehabilitācijas profilu.

Būvdarbus veiks SIA “Ostas celtnieks”, būvuzraudzību – SIA “LAKALME”, savukārt pasūtītāja funkcijas veiks pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde”. Būvprojekta izstrādātājs un autoruzraugs - SIA ,,OZOLA & BULA, arhitektu birojs”.

Būvdarbu līgumcena saskaņā ar iepirkuma rezultātiem ir 2 128 000,00 EUR (bez PVN).

SIA “OZOLA & BULA, arhitektu birojs” izstrādātais būvprojekts paredz divu stāvu piebūves izbūvi pie esošās slimnīcas ēkas Pētera ielā 33. Jaunajā Rehabilitācijas nodaļā paredzētas 8 dienas stacionāra gultas, plaša fizioterapijas zāle ar speciāliem rehabilitācijas trenažieriem, rehabilitācijas baseins ar paceļamo grīdu, ūdens procedūras, fizikālās procedūras, sāls istaba, ergoterapijas, logopēda un citu funkcionālo speciālistu kabineti.

Rehabilitācijas nodaļas būvniecību plānots pabeigt līdz 2021.gada beigām. Līdz ar jaunās nodaļas izveidi rehabilitācijas pakalpojumi kļūs iedzīvotājiem pieejamāki, daudzveidīgāki un nodrošinās mūsdienīgu veselības aprūpi tuvu savai dzīves vietai. Īpaši tiks uzlabota un attīstīta stacionāra un dienas stacionāra pacientu rehabilitācijas pakalpojumu kvalitāte un dažādība, kā arī pilnveidoti ambulatorie pakalpojumi.

No kreisās: SIA “Ostas celtnieks” valdes priekšsēdētājs Konstantins Bursakovskis; SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, Ventspils pilsētas pašvaldības iestādes “Komunālā pārvalde” direktors Andris Kausenieks, SIA “LAKALME  valdes priekšsēdētājs Imants Ārgalis.

   Ventspils slimnīcas Rehabilitācijas bloka izveide - spied šeit

22.07.2020.