Tālrunis donoriemphone 636 32092

Lekcija: Vēlies pārraut “ĒST – NOŽĒLOT - ATKĀRTOT” ciklu?

Vai arī Tev ir sajūta, ka ēdienam ir neiedomājami liela vara pār Tevi?
Vai arī Tu jūties ieslodzīts kaut kur starp pārēšanos un diētu ievērošanu?
Vai arī Tu vēlies pārraut “ĒST – NOŽĒLOT - ATKĀRTOT” ciklu?

Šādi jautājumi sagroza prātu daudziem, jo īpaši redzot reklāmās modeļus ar to saucamo “perfekto figūru”. Arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas uztura speciāliste Anete Šteinberga atzīst, ka klīniskajā praksē ļoti bieži redz, ka nepietiek tikai ar uztura pamatlietu izrunāšanu, jo tas neatbild uz pašu galveno jautājumu – kādēļ cilvēks ēd? Apzinātās ēšanas principu ieviešana ikdienā ir atslēga, kas ļauj sasniegt lieliskus rezultātus, nepieturoties pie striktas, konkrētas ēdienkartes.

Lekcijā izrunāsim:

• 3 ēdāju tipus un ēšanas ciklus;
  • Stratēģijas viltus izsalkuma atpazīšanai un menedžēšanai;
  • Stratēģijas kārību uzveikšanai;
  • Saiknes atjaunošanu ar organisma dabīgo sāta – izsalkuma sistēmu;
  • Apzinātās ēšanas stratēģijas bezbailīgai, veselīgai ēšanai bez “aizliegtā augļa” efekta un striktām diētām;
  • Apzināto ēšanu svara menedžēšanā.

Bonusā saņemsiet praktisku apzinātās ēšanas vingrinājumu!

Lekcijas norises laiks: 6.augusts, plkst. 17:00

Lekciju vada: Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas uztura speciāliste Anete Šteinberga

Lekcijas norises vieta: Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas 1.stāva konferenču zālē (ieeja no Vasarnīcu ielas puses)

Dalība maksa: 13 eur, apmaksa slimnīcas reģistratūrā

Lekcijas ilgums: 1h 30min

Kā vari pieteikties lekcijai? Pavisam vienkārši, zvani pa tālruni 26111525.

Lekcijā vietu skaits ir ierobežots!!

Uz tikšanos!

23.07.2020.