phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsu slimnīcā aprīkots LOR kabinets ar mūsdienīgu iekārtu kompleksu

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles Otolaringologa kabinets ir papildināts un aprīkots ar operatīvai un kvalitatīvai ārstniecībai nepieciešamu modernu aprīkojumu – multifunkcionālu LOR darba vietas komplektu, kurš iegādāts par Talsu novada pašvaldības finansējumu.

LOR darba vietas komplekts nodrošina maksimālu vietas izmantošanu dažādu piederumu un instrumentu glabāšanai un iekļauj sevī visus nepieciešamos un aktuālos rīkus pacienta daudzpusīgai izmeklēšanai un diagnozes noteikšanai. Komplekts sastāvs no instrumentu vadības bloka, diagnostiskas mikroskopa, atsūkšanas moduļa, auss skalošanas sistēmas, saspiestā gaisa sistēmas, endoskopu moduļa ar diviem rigidiem endoskopiem un lokāna nazofaringoskopa, LOR galvas lampas, pacienta un ārsta krēsliem.

LOR darba vietas komplektā:

  • ergonomiskais un viegli regulējams pacienta krēsls ļauj pacientam justies ērtāk pieņemšanas laikā;
  • diagnostiskais mikroskops ļauj diagnosticēt vissīkākās izmaiņas ausu bungplēvītē;
  • instrumenti tiek uzturēti patstāvīgi pacientiem nepieciešamajā temperatūrā un novērš nepatīkamas izjūtas saskaroties ar aukstu metālu;
  • lokāns nazofaringoskops ļauj diagnosticēt veidojumus un izmaiņas gan degunā, gan balsenē;
  • rigidie endoskopi sekmē degonu elpošanas traucējumu cēloņu noteikšanu.

Pateicoties jauniegādātajai iekārtai, Talsu slimnīcas otolaringologi pielietos mūsdienīgas diagnostikas un ārstēšanas metodes deguna, ausu un kakla slimību ārstēšanā.

Nedaudz no vēstures…2016.gada novembrī Talsu novada pašvaldība svinīgi parakstīja sadarbības līgumu ar SIA „Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu” par pašvaldības stipendiju piešķiršanu jaunajiem speciālistiem, kuri praktiskās zināšanas nostiprinās Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē. Talsu novada pašvaldība stipendijas 2016.gadā piešķīra 3 speciālistiem un viena no tām ir arī topošā otolaringoloģe Linda Muldere (iepriekš Veidere), kura par jaunās iekārtas iegādi ir gandarīta.

Vaicājot kā speciālistu ikdiena Talsu slimnīcā atšķirsies no ierastā darba ritma strādājot ar jauno darba staciju Linda Muldere stāsta: “Iekārta jau pati par sevi ir 21.gadsimta, ar to domāju, ka visas nianses tehnoloģijas ziņā ir piemērotas pacientu un mediķu ērtībām līdz pat tādām detaļām, kā uzsildīti instrumenti un ūdens auss skalošanas sistēmai. Visi atceramies diskomfortu, kad bērnībā padusē tika ielikts auksts termometrs, kad saslimām. Pateicoties iekārtai, par šādu lietu nav jāsatraucas izmeklējumu laikā, jo ūdens temperatūra vairs nav atkarīga no krāna ūdens temperatūras. Jauninājums otolaringoloģijas profilā Talsu slimnīcā ir LOR darba stacijā iestrādātais mikroskops un endoskopi. Pateicoties mikroskopa optikai, spējam saskatīt mazākās izmaiņas bungplēvītē, savukārt ar rigido un fleksiblo endoskopu iespējams izmeklēt gan deguna dobumu, gan rīkli un balseni. Piebildīšu, ka arī darba stacijas elektroniskais krēsls ir pielāgots pacientiem dažādu vecuma grupās, tas ir paceļams un rotējams, tādejādi arī mazākos pacientus ir viegli izmeklēt. Šāda komplektācija sniegs iespēju speciālistiem operatīvi novērtēt pacienta veselības stāvokli un veicinās savlaicīgu ārstēšanas uzsākšanu.”

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs pateicas Talsu novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu slimnīcai, tādejādi soli pa solim ceļā uz modernāku veselības aprūpi Talsu novadā.

No kreisās: Talsu novada pašvaldības izpilddirektore Ieva Krēķe, priekšsēdētāja Sandra Pētersone, priekšsēdētājas vietnieks Andis Astrātovs, priekšsēdētājas vietnieks Normunds Tropiņš, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles topošā otolaringoloģe Linda Muldere, Talsu novada pašvaldības priekšsēdētājas vietnieks Dainis Karols, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis un valdes locekle, Talsu filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne, Talsu novada domes Kapitālsabiedrību pārvaldības konsultante Evita Veide

 

28.07.2020.