phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Gaidību laikā uzņem bērniņa pirmos foto attēlus Ventspils slimnīcā

Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju inovācijām, topošajām māmiņām ir iespējams ne tikai iemūžināt ierasto 2D vizualizāciju ultrasonogrāfijas (turmpāk tekstā USG) izmeklējumā, bet arī 3D attēlos un 4D video formātā, mazulītim vēl esot mammas vēderā. 

Minētās vizuālizācijas tiek uzņemtas ar speciālu USG iekārtu, kura pacientiem pieejama no aizvadītā gada vasaras. USG iekārtai ir virkne ieguvumu profesionālā līmenī speciālistiem, kā arī pacientiem, piemēram, topošajiem vecākiem ir iespēja ieraudzīt mazulīša attīstību grūtniecības laikā 3D krāsainos un telpiskos attēlos un 4D attēlos jeb video. Iekārta dod iespēju iegūt ļoti skaidrus un informatīvus 2D USG attēlus, kā arī 3D un 4D attēls ļauj labāk apskatīt dažas struktūras zem dažādiem leņķiem, kas nav iespējams, veicot izmeklējumu divdimesiju režīmā. Novērojot, piemēram, pataloģiju attīstību, ir iespējams savlaicīgi sastādīt dzemdību plānu un bērna ārstēšanas plānu pēc dzimšanas. 

Ultrasonogrāfijas iekārta

Izmeklējumu laikā iespējams skaidri redzēt bērniņa ekstremitātes, deguntiņu, actiņas un sekot līdzi sejas mīmikām. Tāpat USG laikā tiek veikta bērniņa veselības pārbaude, kuras laikā ir brīnišķīga iespēja uzņemt pirmos foto attēlus, ko pievienot ģimenes albumam. Kā atzīst speciālisti, tad visskaidrākie izmeklējuma attēli iegūstami no 24-30 grūtniecības nedēļām, taču vienmēr pastāv iespēja, ka izmeklējuma laikā bērniņš var aktīvi kustēties vai atrasties pozā, kurā nav iespējams saskatīt sejiņu.

Savukārt pie ginekoloģiskām saslimšanām šādi izmeklējumi nereti var aizstāt nepieciešamību veikt magnētiskās rezonanses izmeklējumus, kas finansiāli ir krietni dārgāki un uz kuriem ir ilgāks gaidīšanas laiks.

Pieteikties uz konsultācijām pie slimnīcas ginekologiem un minēto USG izmeklējumu iespējams, zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665.

31.07.2020.