Tālrunis donoriemphone 636 32092

Ventspils slimnīca aicina apmeklēt veselības telti

Jau šo sestdien, 8. augustā, Vislatvijas nūjošanas festivāla ietvaros, pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, būs iespējams apmeklēt veselības telti Ventspils Piedzīvojumu parkā (Saules ielā 141). Veselības telti bez maksas varēs apmeklēt jebkurš interesents bez iepriekšējas pieteikšanās.

Telts būs atvērta apmeklētājiem laika posmā no plkst. 11:00 līdz 14:00 un tajā būs iespējams saņemt Ventspils slimnīcas kardiologa konsultācijas par sirds un asinsvadu slimību profilaksi. Sirds un asinsvadu veselība ir atkarīga ne tikai no iedzimtības un ģenētiskiem faktoriem, bet arī no dzīvesveida un savlaicīgas sirds un asinsvadu slimību ārstēšanas. Tieši tāpēc, Ventspils slimnīca aicina iedzīvotājus, izmantot iespēju un bez maksas saņemt konsultācijas par sirds un asinsvadu slimību profilaksi.

Papildus iepriekš minētajam, būs iespējams noteikt arī glikozes, holesterīna līmeni asinīs un ķermeņa masas indeksu, kā arī veikt asinsspiediena mērījumus. Veselības teltī pārbaudes un konsultācijas sniegs Ventspils slimnīcas speciālisti, kuri savas kompetences ietvaros, sniegs apmeklētājiem veikto mērījumu rezultātu skaidrojumu un rekomendācijas veselības stāvokļa uzturēšanai vai uzlabošanai.

Rūpējies un pārbaudi savu veselību!

07.08.2020.