phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Sadarbībā ar Brūču klīniku pilnveidos ilgstoši dzīstošo brūču aprūpi

Sadarbībā ar Brūču klīniku pilnveidos ilgstoši dzīstošo brūču aprūpi

Ventspils slimnīcas Brūču aprūpes kabinets un SIA “Brūču klīnika” uzsāk kopīgu sadarbības projektu pacientu ātrākai izveseļošanai. Projekta ietvaros 13.martā Ventspils slimnīcā notiks kopīgs seminārs, kurā tiks diskutēts par jaunākām metodēm un iespējām ilgstoši nedzīstošu brūču ārstēšanā.

Arī Ventspils slimnīcā vēršas pacienti, kuri cieš no dažādām ilgi nedzīstošām brūcēm, kuru pamatā ir ilgstoši izgulējumi, strutaini zemādas un kaulu audu iekaisumi. Pacienti ilgstoši ārstējas patērējot medicīniskā personāla resursus un izlietojot ne mazums līdzekļus medikamentu un pārsienamo materiālu iegādei. 

Lai sniegtu palīdzību šādiem pacientiem, 2008.gadā Ventspils slimnīca izveidoja Brūču aprūpes kabinetu, ko apmeklē pacienti no visas Kurzemes. Šāda veida medicinīskās palīdzības izveide ir pilnībā sevi attaisnojusi, jo ir izdevies izārstēt pacientus pat ar 15 gadus nedzīstošām trofiskām čūlām. Iespēja radusies pateicoties speciāliem medikamentiem un pārsienamiem materiāliem, kā arī medicīniskā personāla īpašām zināšanām šādu problēmu risināšanā. 

Lai sekmīgāk varētu sniegt palīdzību pacientiem, Ventspils slimnīca sadarbībā ar SIA “Brūču klīnika” īstenos sadarbības projektu, kura ietvaros tiks konsultēti pacienti par nedzīstošām brūcēm un to efektīvu ārstēšanu kā arī diskutēs par jaunākajām ārstēšanas metodēm.

2009.gada 11.martā