Tālrunis donoriemphone 636 32092

Ventspils slimnīcā uz laiku tiek pātrauka plānveida operāciju sniegšana

Sakarā ar nepieciešamību nodrošināt pastiprinātu epidemioloģisko drošību Covid-19 izplatības ierobežošanā un rūpējoties par pacientu drošību, sākot ar š.g. 29. augustu Ventspils slimnīcā uz laiku tiek pārtraukta plānveida operāciju veikšana. Izņēmums ir acs katarakta operācijas, kuras notiks ierastajā režīmā.

Kā jau iepriekš tika ziņots, 28. augustā, Ventspils slimnīcā tika konstatēts pirmais koronavīrusa gadījums. Inficētais ir slimnīcas ārstniecības persona, kura šobrīd atrodas izolācijā. Par notikušo situāciju ir uzsākta epidemioloģiskā izmeklēšana un uz doto brīdi ir apzinātas kontaktpersonas, kuras varētu būt bijušas saskarsmē ar saslimušo un tām ir veikti Covid-19 testi. Kamēr tiek gaidīti testu rezultāti, minētās personas ievēro nepieciešamos drošības pasākumus.

Ventspils slimnīca stingri ievēro Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), kā arī vadošo speciālistu sniegtās rekomedācijās un veic visus nepieciešamos drošības pasākumus. Plānveida operācijas tiek plānots atsākt ar š.ģ. 11. septembri. Ar tiem pacientiem, kuriem bija plānotas operācijas šajā laika periodā, slimnīca sazināsies un tiks nozīmēts cits laiks. Slimnīcas aktualitātēm aicinām sekot līdzi slimnīcas mājas lapā: http://www.ziemelkurzemesslimnica.lv/lv/ un sociālajos tīklos kā Facebook un Twitter.

28.08.2020.