Tālrunis donoriemphone 636 32092

Ventspils slimnīcā pakāpeniski atjauno plānveida operāciju sniegšanu

Sakarā ar nepieciešamību nodrošināt pastiprinātu epidemioloģisko drošību Covid-19 izplatības ierobežošanā un rūpējoties par pacientu drošību, sākot ar š.g. 29. augustu Ventspils slimnīcā uz laiku tika pārtraukta plānveida operāciju veikšana, izņemot acs katarakta operācijas, kuras notika ierastajā režīmā.

Sākot ar 7.septembri plānveida operācijas pakāpeniski tiks atjaunotas, par to informējot katru pacientu individuāli.

Kā jau iepriekš ziņojām, 28. augustā, Ventspils slimnīcā tika konstatēts pirmais koronavīrusa gadījums. Inficētais ir slimnīcas ārstniecības persona, kura atrodas izolācijā. Konstatējot inficēšanās gadījumu, nekavējoties tika veikti nepieciešamie drošības pasākumi slimnīcā un inficētās personas kontaktpersonām (tiešām un netiešām) tika veikti testi pārbaudei uz jauno vīrusu (katrai personai veikti divi pārbaudes testi, atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra sniegtajiem norādījumiem). Saņemot atkārtoti veikto testu rezultātus, kuri neapstiprina kontaktpersonām saslimšanu, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca lēma un pakāpeniski atjaunos plānveida operācijas, kuras sākotnēji tika plānots pārtraukt līdz 11.septembrim.

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot drošības pasākumus, lai pasargātu ne tikai sevi un tuviniekus, bet arī apkārtējos cilvēkus no vīrusa izplatības!

6.09.2020.