Tālrunis donoriemphone 636 32092

Talsu slimnīcā atvērtas infektologa konsultācijas

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē ar 18. septembri tiek atvērtas jaunas ambulatorās konsultācijas pie Rīgas Stradiņa universitātes profesores, infektoloģes, hepatologa Dr. Angelikas Krūmiņas. Pirmā pacientu pieņemšana plānota 18. septembrī laikā no plkst.10:00-15:00, ar iepriekšēju pieteikšanos slimnīcas reģistratūrā.

Speciāliste konsultēs:

• Par aknu slimībām (hepatīti, cirozes un citas) un ar to saistītām saslimšanām.
  • Par veselīgu dzīvesveidu pēc pārslimotām infekciju un aknu slimībām.
  • Par infekciju slimībām, to profilaksi, ieskaitot par vakcināciju, ceļošanu.
  • Par hroniskā noguruma slimību. Latvijā šobrīd ir pieejama vislabākā diagnostika Baltijas valstīs šajā jomā!
  • Par parazitārām slimībām.
  • Par antibakteriālās terapijas pareizu taktiku.

Konsultācijas pieejamas gan par valsts finansējumu, gan par maksu. Uzsveram, ka slimnīcai ir noslēgti sadarbības līgumi ar dažādām apdrošināšanas kompānijām, līdz ar to aicinām izmantot iespēju apmaksu par pakalpojumu veikt arī ar apdrošināšanas kartēm.

Atgādinām par drošības pasākumiem Talsu slimnīcā:

• Uzturoties slimnīcā ir jālieto sejas maskas!
  • Ienākot slimnīcā Jums tiks mērīta temperatūra.
  • Ienākot slimnīcā Jums tiks jautāts ierašanās iemesls.
  • Apmeklējumi slimnīcā ir ierobežoti!
  • Aicinām izmantot slimnīcā pieejamos dezinfekcijas līdzekļus!

07.09.2020.