Tālrunis donoriemphone 636 32092

Māsu palīgi uzsāk mācības

Šodien, 10.septembrī, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžu 24 audzēknes uzsāk mācības māsu palīgu programmā.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā šis būs otrais gads, kad sadarbībā ar RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžu tiks apgūta programma “Māszinības” ar kvalifikāciju “Māsu palīgs”, savukārt kvalifikācija “Māsa” tiek praktizēta divām grupām

Studiju laikā audzēknes apgūs nepieciešamās prasmes un zināšanas māsu palīgu profesijā, uzsvaru liekot tieši uz praktiskajām nodarbībām slimnīcā. Māsu palīga uzdevumos ir pacientu aprūpe un vienkāršāku medicīnisko manipulāciju veikšana. Absolvējot studijas, turpmākās darba iespējas varēs gūt tepat Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī vai filiālē Talsos, kā arī citās Latvijas veselības aprūpes iestādēs. Studiju ilgums ir no septembra līdz jūnijam un programma “Māsu palīgs” tiek piedāvātas par valsts budžeta līdzekļiem.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca vēl veiksmīgu jauno mācību gadu visiem topošajiem māsu palīgiem un māsām!

10.09.2020.