phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Papildina zināšanas par insulta pacientu aprūpi

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī norisinājās medicīnas personāla apmācības par tēmu “Akūta insulta pacienta aprūpes etapi.” 

Sekmīgai insulta ārstēšanai palīdzība ir nepieciešama nekavējoties un tieši laiks ir izšķirošais faktors, lai insults neatstātu būtiskas sekas uz cilvēka dzīves kvalitāti. SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aktīvi strādā, lai padarītu insulta pacientu aprūpi vēl efektīvāku un ātrāku, regulāri iesaistot medicīnas personālu dažādās apmācībās. Seminārā piedalījās personāls no Neiroloģijas, Uzņemšanas, Intensīvās terapijas (Reanimācijas) un Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļām.

Apmācības norisinājās divās daļās - teorētiskā daļā bija iespējams iepazīties ar P. Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas neiroloģes, Asoc.prof. Evijas Miglānes sagatavotajiem ieteikumiem un aktualitātēm, kā būtiski samazināt laiku, kurā tiek uzsākta insulta pacientu ārstēšana. Savukārt praktiskajā daļā norisinājās simulācijas apmācības, lai novērtētu, kā Ventspils slimnīcā tiek sniegta palīdzība pacientiem ar insultu. Simulācija tika filmēta, bet pēc tam apmācību dalībnieki kopā ar P. Stradiņa Klīniskā Universitātes slimnīcas neirologu Dr.K.Jurjānu skatījās un analizēja ierakstu. Medicīnas personāla sniegums tika vērtēts pozitīvi, īpaši uzsverot aktīvo iesaisti komandas darbā!

„Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” Neiroloģijas nodaļā jau 20 gadus darbojas īpaša Insulta vienība, kas specializējusies insulta pacientu aprūpē un sniedz palīdzību slimības visakūtākajā periodā. Nodaļas Insulta vienība ir vienīgā Ziemeļkurzemē un pieņem pacientus no Ventspils, Kuldīgas, Talsiem, kā arī no novadiem.

09.10.2020.