phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Pieejamas Klīniskā psihologa konsultācijas Ventspils slimnīcā

Paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā, informējam, ka Ventspils slimnīcā katru ceturtdienu ir pieejamas ambulatorās konsultācijas pie klīniskās psiholoģes Marinas Sokolas-Nazarenko ar iepriekšēju pierakstu slimnīcas reģistratūrā.

Klīniskais psihologs pievēršas plaša spektra psihiskās un fiziskās veselības problēmām, klienta psiholoģiskajām grūtībām, tai skaitā psiholoģisko riska faktoru un aizsargājošo resursu identificēšanai un to izmantošanai problēmas mazināšanai.

Konsultācijas pieejamas gan bērniem, gan pieaugušiem, ar dažādām psihiskās veselības problēmām, dažādām psiholoģiskām un emocionālām grūtībām, tai skaitā personām, kas pārdzīvo psiholoģiska rakstura grūtības saslimšanu gadījumos, kā arī krīzes vai traumatiskas pieredzes situācijās, bērnu vecākiem, kuri piedzīvo grūtības audzināšanā.

Vidēji viena konsultācija ilgst 45-50 min., bet izpētes gadījumā līdz 1 st. 30 min. Bet jāatceras, ka visbiežāk ar vienu konsultāciju sadarbība neaprobežojās un emocionāla rakstura grūtību mazināšanai ir nepieciešams ilgāks laiks.

Konsultācijas pieejamas par maksu ar iepriekšēju pierakstu slimnīcas reģistratūrā pa tālruni 636 24665. Pacients/klients var vērsties pēc palīdzības pats vai ar nosūtījumu no cita speciālista. Uzsveram, ka psihologa apmeklējums ir brīvprātīgs!

Kā sagatavoties vizītei pie psihologa? Situācijas kādos gadījumos cilvēks griežas pie psihologa ir dažādas, tāpēc nav vienota pamācība ko darīt un ko ņemt līdzi. Aicinām ņemt līdzi dažādus slēdzienus no speciālistiem, ja tādi ir, saistībā ar konkrēto problēmu. Nevajadzētu ņemt līdzi gadiem krātas medicīnas vēstures izrakstus. Informācijas pārbagātība ne vienmēr varēs palīdzēt izprast konkrētā gadījuma ietekmējošos faktorus.

13.10.2020.