Tālrunis donoriemphone 636 32092

Pieejamas Klīniskā psihologa konsultācijas Ventspils slimnīcā

Paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā, informējam, ka Ventspils slimnīcā katru ceturtdienu ir pieejamas ambulatorās konsultācijas pie klīniskās psiholoģes Marinas Sokolas-Nazarenko ar iepriekšēju pierakstu slimnīcas reģistratūrā.

Klīniskais psihologs pievēršas plaša spektra psihiskās un fiziskās veselības problēmām, klienta psiholoģiskajām grūtībām, tai skaitā psiholoģisko riska faktoru un aizsargājošo resursu identificēšanai un to izmantošanai problēmas mazināšanai.

Konsultācijas pieejamas gan bērniem, gan pieaugušiem, ar dažādām psihiskās veselības problēmām, dažādām psiholoģiskām un emocionālām grūtībām, tai skaitā personām, kas pārdzīvo psiholoģiska rakstura grūtības saslimšanu gadījumos, kā arī krīzes vai traumatiskas pieredzes situācijās, bērnu vecākiem, kuri piedzīvo grūtības audzināšanā.

Vidēji viena konsultācija ilgst 45-50 min., bet izpētes gadījumā līdz 1 st. 30 min. Bet jāatceras, ka visbiežāk ar vienu konsultāciju sadarbība neaprobežojās un emocionāla rakstura grūtību mazināšanai ir nepieciešams ilgāks laiks.

Konsultācijas pieejamas par maksu ar iepriekšēju pierakstu slimnīcas reģistratūrā pa tālruni 636 24665. Pacients/klients var vērsties pēc palīdzības pats vai ar nosūtījumu no cita speciālista. Uzsveram, ka psihologa apmeklējums ir brīvprātīgs!

Kā sagatavoties vizītei pie psihologa? Situācijas kādos gadījumos cilvēks griežas pie psihologa ir dažādas, tāpēc nav vienota pamācība ko darīt un ko ņemt līdzi. Aicinām ņemt līdzi dažādus slēdzienus no speciālistiem, ja tādi ir, saistībā ar konkrēto problēmu. Nevajadzētu ņemt līdzi gadiem krātas medicīnas vēstures izrakstus. Informācijas pārbagātība ne vienmēr varēs palīdzēt izprast konkrētā gadījuma ietekmējošos faktorus.

13.10.2020.