Tālrunis donoriemphone 636 32092

Ventspils slimnīcā tiek ieviesti papildus drošības pasākumi

Sakarā ar pieaugošo Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaitu Latvijā, SIA ”Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī informē par ieviestajiem jauninājumiem un citām aktualitātēm, lai pasargātu darbiniekus un pacientus no iespējamas inficēšanās ar vīrusu.

Plānveida pacientu uzņemšana

Ar 14.oktobri Ventspils slimnīcā visiem pacientiem, kuriem nozīmēta plānveida operācija dienas stacionārā vai stacionārā, kā arī invazīva manipulācija, uz to jāierodas ar izziņu/ testēšanas pārskatu par 48 stundu laikā veiktu negatīvu COVID-19 testu.

Pacientu uzņemšana slimnīcas reģistratūrā

• Pacienti aicināti ierasties slimnīcā ar personīgi iegādātām sejas maskām, bet, ja tās nav, slimnīcas personāls to nodrošinās. Sejas masku lietošana ir obligāta atrodoties slimnīcas telpā! Masku lietošana pilnībā nepasargā no iespējas saslimt ar vīrusu, bet tā mazinās infekcijas izplatības risku, jo persona var pat nezināt, ka ir inficēta un izplatīt gaisā vīrusa daļiņas. Sejas maskas ir jālieto vietās, kur nav iespējams nodrošināt 2 m distanci un ārstniecības iestādēs, kurās koncentrējas cilvēki ar veselības traucējumiem.
  • Iespēju robežās aicinām iedzīvotājus pierakstīties pakalpojumiem zvanot pa tālruni 636 24665, nevis ierodoties klātienē.

Pacientu apmeklējums

Pacientu apmeklēšana nav atļauta izņemot gadījumus, kad pacienta veselības stāvoklis ir kritisks. Šādos gadījumos, pacientu drīkst apmeklēt tikai ar galvenā ārsta atļauju.

Dzemdību palīdzība

Slimnīcā ir atļautas ģimenes dzemdības, tajās piedaloties otrajām pusītēm/vīram. Cita trešo personu klātbūtne Dzemdību nodaļā nav atļauta.

Akūtā medicīniskā palīdzība

• Visa nepieciešamā palīdzība tiek nodrošināta ierastajā režīmā, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus, tostarp sejas masku nodrošināšana tiem pacientiem, kuriem tā nav līdzi.
  • Nepieciešamības gadījumā pacientiem, ar aizdomām par saslimšanu ar COVID-19, tiek veikts tests un līdz rezultātu saņemšanai pacients tiek ievietots speciāli pielāgotā palātā jeb izolācijā no citiem slimnīcas pacientiem.

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot noteiktos piesardzības pasākumus, lai slimnīcā nebūtu jāpārtrauc noteiktu pakalpojumu sniegšana un netiktu apdraudēts ne personāls, ne arī pacienti, kuri saņem medicīnisko palīdzību!

13.10.2020.