phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 

phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Aktuālā informācija iedzīvotājiem par COVID-19

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī uz 28.oktobri ar COVID-19 infekciju slimnīcā ārstējas pieci pacienti. Kopš 10.septembra kopumā Ventspils slimnīcā ar COVID-19 saslimšanu ir ārstējušies 15 pacienti, no tiem 9 izrakstīti, 5 šobrīd ārstējas Infekciju slimību nodaļā un viens miris.

COVID-19 pacientu ārstēšana slimnīcā tiek nodrošināta Infekciju slimību nodaļā, speciāli piemērotās palātās, ievērojot visus drošības ierobežojumus un piesardzības pasākumus. Inficētie pacienti ir pilnībā izolēti no pārējiem slimnīcas pacientiem.

PAKALPOJUMU PIEEJAMĪBA SLIMNĪCĀ
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī un filiāle Talsos strādā ierastā režīmā un ar iepriekšēju pierakstu tiek nodrošināti visi plānveida veselības aprūpes pakalpojumi.

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot pierakstu laikus un, ja dažādu apstākļu dēļ nav iespējams ierasties, par to brīdināt reģistratūras darbiniekus, lai pakalpojumu varētu saņemt kāds cits pacients. Lai sazinātos ar slimnīcas reģistratūru, zvaniet pa tālr.636 24665 (Ventspils slimnīca) vai 632 59997 (Talsu filiāles slimnīca)!

DROŠĪBAS PASĀKUMI
Slimnīcā ir ieviesti drošības pasākumi attiecībā uz pacientu atrašanos un pārvietošanos slimnīcā. Aicinām būt saprotošiem un atbildīgi ievērot ieviestos drošības noteikumus, lai izvairītos no vīrusa izplatības!

  • Visiem pacientiem, kuriem nozīmēta plānveida operācija dienas stacionārā vai stacionārā, kā arī invazīva manipulācija, uz to jāierodas ar izziņu/testēšanas pārskatu par 48 stundu laikā veiktu negatīvu COVID-19 testu.
  • Slēgtas slimnīcas ieeju durvis, izņemot ieeju pie reģistratūras. Tādejādi nodrošinot darbinieku un pacientu plūsmas kontroli.
  • Ienākot slimnīcā, obligāti ir jālieto sejas aizsargmaska. Aicinām pacientus līdzi ņemt personīgi iegādātās maskas, bet situācijās, kad maska nav paņemta līdzi, slimnīcā tā tiks nodrošināta.
  • Slimnīcā aizliegti pacientu apmeklējumi. Pacientu apmeklēšana nav atļauta izņemot gadījumus, kad pacienta veselības stāvoklis ir kritisks. Šādos gadījumos, pacientu Ventspilī drīkst apmeklēt tikai ar galvenā ārsta atļauju, bet slimnīcas Talsu filiālē ar valdes locekles K.Bidzānes atļauju.
  • Dzemdībās un visu pēcdzemdību laiku atļauts piedalīties otrajām pusītēm/vīram. Nodaļu atstājot, atgriezties ir aizliegts. Cita trešo personu klātbūtne Dzemdību nodaļā nav atļauta.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par COVID-19 infekciju arī Slimību profilakses kontroles centra (www.spkc.gov.lv) un Veselības ministrijas mājaslapās (www.vm.gov.lv).

Informācija aktualizēta 28.10.2020. plkst. 08:46