*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Aktuālā informācija iedzīvotājiem par COVID-19

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī uz 21.oktobri ar COVID-19 infekciju ārstējas 40 pacienti. Pēdējā diennaktī iestājušies 5 pacienti, 4 pacienti ir izrakstījušies. No 2020. gada 10.septembra līdz šī gada 21.oktobrim kopumā Ventspils slimnīcā ar COVID-19 saslimšanu ir ārstējušies 655 pacienti.

DROŠĪBAS PASĀKUMI

Slimnīcā ir ieviesti drošības pasākumi attiecībā uz pacientu atrašanos un pārvietošanos slimnīcā. Aicinām būt saprotošiem un atbildīgi ievērot ieviestos drošības noteikumus, lai izvairītos no vīrusa izplatības!

• Visiem pacientiem, kuriem nozīmēta plānveida operācija dienas stacionārā vai stacionārā, kā arī invazīva manipulācija, uz to jāierodas ar izziņu/testēšanas pārskatu par 48 stundu laikā veiktu negatīvu COVID-19 testu.

• Slēgtas slimnīcas ieeju durvis, izņemot ieeju pie reģistratūras. Tādejādi nodrošinot darbinieku un pacientu plūsmas kontroli.

• Ienākot slimnīcā, obligāti ir jālieto sejas aizsargmaska.

• No šī gada 19.jūlija atļauts apmeklēt stacionāra pacientus, uzrādot derīgu Covid 19 sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa vai pārslimošanas faktu. Pacientu apmeklēšana gan Ventspils slimnīcā, gan Talsu filiālē iespējama darba dienās no plkst. 14.00 līdz 16.00, un apmeklējuma laiks ir ierobežots – Ventspils slimnīcā – 30 minūtes, Talsu filiālē – 15 minūtes.

• Joprojām bez Covid-19 sertifikāta, - ar ārstējošā ārsta atļauju un veicot Ag testu, piederīgie var apmeklēt pacientus, kuru stāvoklis novērtēts kā ļoti smags.

• Ģimenes dzemdības ir atļautas, ja bērna tēvs var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu vai izdrukātu negatīvu COVID-19 testa atbildi, kas nav vecāka par 48 stundām, kopš pārskata sastādīšanas brīža. Ar derīgu Covid-19 sertifikātu vai negatīviem testa rezultātiem bērna tēvs var būt līdzās māmiņai dzemdībās un ģimenes palātā visu pēcdzemdību periodu. Jāņem vērā, ka uzturēšanās laikā, nodaļu atstāt ir aizliegts un, pametot nodaļu, atgriešanās būs liegta. Cita trešo personu klātbūtne Dzemdību nodaļā nav atļauta.

• Kopš 2021. gada sākuma bērniņa tētim, kas vēlas būt klāt dzemdībās, par maksu iespējams veikt Covid Express testu, lai izmeklējumu varētu veikt uzreiz, ierodoties slimnīcā.

• Plānveida dzemdībās (ķeizargrieziens, ierosināšana) jāierodas slimnīcā ar izziņu/testēšanas pārskatu par 48 stundu laikā veiktu negatīvu COVID-19 testu.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par COVID-19 infekciju arī Slimību profilakses kontroles centra (www.spkc.gov.lv) un Veselības ministrijas mājaslapās (www.vm.gov.lv).

Informācija aktualizēta 21.10.2021. plkst. 8.50