*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Aktuālā informācija iedzīvotājiem par COVID-19

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī uz 1.decembri ar COVID-19 infekciju ārstējas 19 pacienti. Pēdējā diennaktī iestājies 1 pacients, 1 pacients ir izrakstījies, 3 pacienti ir pārvesti . Talsu filiālē pašlaik ārstējas 8 COVID-19 pacienti.

No 2020. gada 10.septembra līdz šī gada 1.decembrim kopumā Ventspils slimnīcā ar COVID-19 saslimšanu ir ārstējušies 764 pacienti.

DROŠĪBAS PASĀKUMI

Slimnīcā ir ieviesti drošības pasākumi attiecībā uz pacientu atrašanos un pārvietošanos slimnīcā. Aicinām būt saprotošiem un atbildīgi ievērot ieviestos drošības noteikumus, lai izvairītos no vīrusa izplatības!

• Visiem pacientiem, kuriem nozīmēta plānveida operācija dienas stacionārā vai stacionārā, kā arī invazīva manipulācija, uz to jāierodas ar izziņu/testēšanas pārskatu par 48 stundu laikā veiktu negatīvu COVID-19 testu.
  • Slēgtas slimnīcas ieeju durvis, izņemot ieeju pie reģistratūras. Tādejādi nodrošinot darbinieku un pacientu plūsmas kontroli.
  • Ienākot slimnīcā, obligāti ir jālieto sejas aizsargmaska.
  • Tāpat kā pavasarī – ierobežoti arī pacientu apmeklējumi. Gan Ventspils slimnīcā, gan Talsu filiālē pacientu apmeklējumi atļauti tikai īpaši kritiskos gadījumos ar slimnīcas vadības atļauju­ (Iesniegums pacientu apmeklējumiem Ventspils slimnīcā sūtāms uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai aizpildāms slimnīcas reģistratūrā. ­ Iesniegums pacientu apmeklējumiem Talsu filiālē sūtāms uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai aizpildāms uzņemšanas nodaļas reģistratūrā un pie pacientu plūsmas organizatora)
  • Ģimenes dzemdības ir atļautas, ja bērna tēvs var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu vai izdrukātu negatīvu COVID-19 testa atbildi, kas nav vecāka par 48 stundām, kopš pārskata sastādīšanas brīža. Ar derīgu Covid-19 sertifikātu vai negatīviem testa rezultātiem bērna tēvs var būt līdzās māmiņai dzemdībās un ģimenes palātā visu pēcdzemdību periodu. Jāņem vērā, ka uzturēšanās laikā, nodaļu atstāt ir aizliegts un, pametot nodaļu, atgriešanās būs liegta. Cita trešo personu klātbūtne Dzemdību nodaļā nav atļauta.
  • Kopš 2021. gada sākuma bērniņa tētim, kas vēlas būt klāt dzemdībās, par maksu iespējams veikt Covid Express testu, lai izmeklējumu varētu veikt uzreiz, ierodoties slimnīcā.
  • Plānveida dzemdībās (ķeizargrieziens, ierosināšana) jāierodas slimnīcā ar izziņu/testēšanas pārskatu par 48 stundu laikā veiktu negatīvu COVID-19 testu.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par COVID-19 infekciju arī Slimību profilakses kontroles centra (www.spkc.gov.lv) un Veselības ministrijas mājaslapās (www.vm.gov.lv).

Informācija aktualizēta 01.12.2021. plkst. 9.22