phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Uzticības tālrunisphone636 20945

 

Tālrunis donoriemphone 636 32092 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Mūsdienīgi otolaringoloģijas pakalpojumi Talsu novada iedzīvotājiem

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē pieejamas mūsdienīgas deguna, ausu un kakla slimību diagnostikas un ārstēšanas iespējas.

Slimnīcas Talsu filiālē ambulatori gan pieaugušos, gan bērnus konsultē divi otolaringologi – Dr.Jana Gorbača un Dr.Alise Adoviča. Otolaringologs jeb LOR ir ārsts, kurš specializējas deguna, rīkles, aizdegunes un ausu slimību diagnostikā un ārstēšanā. LOR speciālists palīdzēs, ja piemeklējušas tādas veselības problēmas kā iesnas vai aizlikts deguns, sāpes kaklā ar iekaisumu, deguna blakusdobuma iekaisums, balss aizsmakums, nieze ausīs, troksnis ausīs, dzirdes pasliktināšanās, sāpes ausīs un citas ar ausu, kakla un deguna orgānu darbību saistītās sūdzības.

Rūpējoties par pacientu ērtībām un pakalpojumu pieejamību, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aktīvi strādā arī pie medicīnas iekārtu modernizēšanas. Šā gada jūlijā, pateicoties Talsu novada pašvaldības finansiālam atbalstam, tika iegādāts moderns multifunkcionālais LOR darba vietas komplekts. Ar LOR darba stacijā iestrādāto mikroskopa optiku, iespējams saskatīt pat mazākās izmaiņas bungplēvītē, savukārt ar rigido un fleksiblo endoskopu iespējams izmeklēt gan deguna dobumu, gan rīkli un balseni. Aprīkojumā ietilpst arī ergonomisks elektroniskais krēsls, kas ir viegli pielāgojams, gan pieaugušajiem, gan mazo pacientu izmeklēšanai. Ar jauno LOR darba vietas komplektu, pacientam diagnostika ir daudz komfortablāka, bet speciālistiem iespējams operatīvāk novērtēt pacienta veselības stāvokli un savlaicīgāk uzsākt nepieciešamo ārstēšanu.

Otolaringologs nav tiešās pieejamības speciālists, tādēļ, lai saņemtu valsts apmaksātu pakalpojumu ir nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Dodoties vizītē pie otolaringologa, aicinām ņemt līdzi arī ar konkrēto slimību saistītos izrakstus un izmeklējumu slēdzienus, ja tādi ir. Pierakstīties uz konsultāciju pie speciālista iespējams, zvanot uz slimnīcas Talsu filiāles reģistratūru pa tālruni 632 59997, vai piesakot vizīti slimnīcas reģistratūrā klātienē.

13.11.2020.