Tālrunis donoriemphone 636 20947

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca pateicas par atbalstu mediķiem

Laikā, kad medicīnas personāls strādā ārkārtas situācijas apstākļos, patīkami pārsteigumi tiek īpaši sagaidīti. Tā šajā svētku laikā, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” vadību sasniedza uzņēmējas Mairitas Solimas piedāvājums svētku dienās nodrošināt pusdienas medicīnas personālam.

Ar uzņēmējas M.Solimas atbalstu un Ventspils Rotary kluba starpniecību īpašas svētku pusdienas 24., 25. un 26. decembrī tika piegādātas paliatīvās, infekciju slimību, intensīvās terapijas, kardioloģijas un uzņemšanas nodaļas darbiniekiem.

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” sirsnīgi pateicas par uzņēmējas Mairitas Solimas patiesajām rūpēm un finansiālo atbalstu, lai šīs svētku dienas padarītu īpašas arī mediķiem, kuriem tās jāpavada slimnīcā, pašaizliedzīgi rūpējoties par pacientu veselību!

30.12.2020.