phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsu slimnīcā iegādāta jauna, mūsdienīga digitālā rentgena iekārta

2020. gada nogalē SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiālē piegādāta un uzstādīta jauna, mūsdienīga digitālā rentgena iekārta SIEMENS Multix Impact ar diviem detektoriem. Jauno iekārtu atzinīgi novērtē Talsu filiāles speciālisti, īpaši akcentējot Latvijā pirmo integrēto video kameru attēlu centrēšanai, kā arī attēlu kvalitāti.

Iekārtā ir visas augstākās klases rentgena iekārtu funkcionalitātes - automātiskā centrēšanas saglabāšana, mainot galda un stāvstatīva augstumu; automātiskā diafragmēšana un automātiski maināma papildu rentgenstaru filtrēšana. Šīs funkcionalitātes ievērojami samazina pacienta apstarošanu ar rentgena stariem. Iekārtas stāvstatīvam un pacienta galdam ir zema rentgenstaru aizture, kas starojuma devas samazina vēl vairāk.

Integrēta video kamera saīsina personāla kontakta laiku ar pacientu un paātrina izmeklējumu veikšanu, kam ir liela nozīme pacientu apkalpošanā un jo īpaši COVID-19 pandēmijas apstākļos. Jaunā rentgena iekārta ir pilnīgi integrēta Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas attēlu aprites sistēmā, ieskaitot arī devas uzskaites un vienotus diagnostikas standartus.

Jaunā rentgena iekārta iegādāta ar Eiropas Savienības reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu projekta "SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" veselības aprūpes infrastruktūras attīstība" ietvaros. Iekārtas iegādes izmaksas ir EUR 162 402,57 (t.sk. PVN), no kurām 85% ir ERAF, 9% - valsts budžeta un 6% - SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" finansējums.

Jāatzīmē, ka SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” gan Ventspils slimnīcā, gan Talsu filiālē regulāri tiek pilnveidota infrastruktūra, nodrošinot iespēju pacientiem saņemt mūsdienīgus pakalpojumus. Infrastruktūras pilnveide tiek veikta, gan piesaistot Eiropas Savienības līdzfinansējumu, gan ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Talsu novada pašvaldības finansējumu, gan ieguldot slimnīcas finanšu līdzekļus.

 

03.01.2020.